is-at-home anneler için alti online pazarlama ipuçlari

Is-at-home anneler basarili internet isletmeler arkasinda en yaygin insanlardir. Bu insanlar bu tür bir is baslatmak ve evlerinin konforu yönetmek için ellerinde zaman gerçegi çünkü. Ve bir ilham kaynagi olarak küçük bir melek ile, tüm satis o tatli alir sadece uygulayan online pazarlama stratejisi ile vaki.

: Eger online bir is vardir ve burada size yardim etmek için alti online pazarlama ipuçlari, bu pazara etkili yollar ariyor bir anne iseniz

1. Web siteleri ve arkasinda ilkeleri olusturmak için biliyorum.

Peki, gerçekten programlama ya da ne kadar kendi basina bir web sitesi olusturmak için ögrenmek zorunda degilsiniz. Bir blog kurma ve bir tutmak hakkinda temel bilgiler yeterli olmalidir. Eger daha kullanici dostu ve etkilesimli yapmak için sitenizde uygulama eklemek için nasil biliyorsaniz Ancak, ayni zamanda size çok yardimci olacaktir. Eger komut, grafik, afis, ve, kullanimi olusturmak ve web sitenize veya blog koymak nasil dahil olmak üzere baglantilari, gelince ögrenmek zorunda bir çok sey vardir.

2. Arama Motoru Optimizasyonu temellerini ögrenin.

Arama motoru optimizasyonu veya daha fazla halk SEO olarak bilinen, web sitelerinde belirli anahtar kelimeler üzerinde en iyi performans emin olmak için yöneticileri tarafindan kullanilan bir stratejidir. Daha iyi ürün ya da is piyasasina ögrenmek zorunda farkli arama motoru optimizasyonu teknikleri vardir. E-kitap ve çok bilgilendirici olmasi kanitlayabilirim blog siteleri vardir. Onlari okumak ve sitenizin arama mümkün olan en iyi performansi vermek için onlarin önerileri takip etmeye çalisin.

3. Sitenize trafik insa etmeye baslarlar.

Trafik olusturmak için farkli yollari vardir. Tüm internet üzerinden farkli web ve makale dizinleri web sitesi, blog, ürün veya is tesvik edebilir. Ayrica RSS sendikasyon yoluyla web sitenize aboneleri davet edebilirsiniz. Aslinda gerçek insanlarla ve muhtemelen ne de ilginizi çekebilir gerçek internet kullanicilari ile kendinizi iliskilendirerek çünkü forumlarda katilan da yardimci olacaktir.

4. Viral pazarlama ilkeleri göz atin.

En etkili online pazarlama stratejisi hala viral pazarlama. Viral pazarlama ilkesi bilesik ilkedir. Bu vahsi bir yangin gibi internet dünya çapinda web sitesi, ürün veya is hakkinda kelime yaymak için gidiyoruz demektir. Eger web siteniz hakkinda anlatti az insan o kadar kadar bir yüz size geri gitmek gibi tavsiyeleri ile çarpmak bir görevdir.

5. Satis mektubu yazma becerileri üzerinde disli.

Çalismalar insanlar sadece onlarla 12. temastan sonra satin oldugunu göstermektedir. Bu nedenle, umudu listesi göndermek için 12 farkli satis mektuplari olusturmak zorunda. Tabii ki, bu öneri için ilk adim için satis mektuplari gönderebilirsiniz kisilerin bir listesini bulmaktir. Listesi yerde satin alinabilir. Ama tabii ki, o sadece yasadisi ve etik olmayan, çünkü o da nadiren çalisir basvurmak gerekir. Bir posta listesi istiyorsaniz, bir olusturmaniz gerekir. Blogunuza veya web sitesi için abone davet ediyoruz. Yavas ama emin adimlarla, mesru degil, ayni zamanda hedef sadece bir posta listesi baslayabilirsiniz.

6. Imparatorluk kurmak.

Bu son online pazarlama stratejisi hedef üzerinde gözlerini tutmak için söyler. Sadece dikkatinizi bölmek istiyorsunuz web üzerinden diger firsatlari bir çok kör olmayin. Henüz baska bir size girisim önce iyi bir is odaklanmak en iyisidir. Bu sekilde, yanal yatay daha da imparatorluk yaratmayi daha fazla zaman ve emek ayirmak mümkün olacak.

Bu kesinlikle online is size yardimci olacak alti online pazarlama ipuçlari. Sizin gibi is-at-home anneler kesinlikle iki dünyanin en iyi hakkina sahiptir. Size en çok ihtiyaç duyulan zamanda çocuklar için orada olurken bir çok kazançli ve tatmin edici kariyer yol açabilir. Bu w oldukça internet henüz baska bir seçenek ile annelerin etrafinda sadece oldugunu bilmek insani rahatlatir. Kariyer kadinlar çocuklar için bugünkü is birakma zor bir karar vermek gerekmez. Henüz onlar için firsat bir dizi açabilir internet, her zaman var çünkü budur.