otantik Limoges kutulari ve figürler mevcut ortak boyutlari

Piyasada disinda birçok farkli otantik Limoges kutu veya figürlerin bir elde Ne zaman mevcut olabilir boyutlarda bakmak için iyi bir fikirdir. Bu kutu veya heykelcik yapilir ne kadar fazla görmek için bir sey. Çünkü bu malzemelerin kirilgan biri olabilir nasil görmek önemlidir.

Bir kutu ya da heykelcik büyüklügü için kullanilacak olan ana ölçüm genisligi olacak. Bunun nedeni tüm Limoges kutulari farkli alani hususlari ile çalismak nasil oldugunu. Bu kutulardan daha küçük bir genisligi yaklasik bir inç olacaktir. Kutusu daha büyük bir tip genisliginde üç ya da dört santim olacak biri olabilir. Bu dekoratif öge bu tür kullanirken görmek için iyi bir yer husustur.

Yüksekligi kolaylikla degisebilir bir ölçüsüdür. Bazi Limoges figürler sekilleri farkli olusturmak için kullanilabilir kaliplarin özel tipleri ile çalisir. Birçok durumda bir heykelcik up yüksekligi sekiz santim olabilir biri olacaktir. Bu herkes görmek için kolay bu malzemelerin bir yapim için bir araç olarak kullanilacak bir boyutudur. Yine de bütün bir alana hakim olacak bir sey olmayacaktir.

Onlara herhangi bir projelendirme figürler yok Limoges porselen kutulari da uzun olabilir. Birçok kutulari yüksekligi dört ya da bes inç olacak olanlardir. Digerleri sadece bir veya iki inç boyunda olabilir. Bu kutular, çünkü onlar özelligi olabilir boya isleri disinda herhangi bir iyi ayrintili tasarimlari ile çalisma olmayacak nasil daha kisa olacaktir.

Tipik bir kutu veya heykelcik agirligini farkinda olmak bir seydir. Çogu durumda bulmaktan Limoges bir kilo daha az agirlik gidiyor biri olacaktir. Kamuya yapilabilir bu ögelerin en büyük bazi agirligi bir kilo üzeresiniz olanlar olacaktir.

Onlar nispeten küçük ne kadar çünkü bu boyutlarda izlemek için yardimci olacaktir. Bu boyut dikkate çünkü küçük malzemeler kolaylikla çok az çaba ile yok edilebilir nasil çarpanlarina olmalidir. Bu faktör bir sonucu olarak bir kisi bir kutu ya da heykelcik tutarken asiri girmeden tutar emin olmak için yardimci olacaktir.

Bu malzemeler hakkinda görmek için en önemli sey malzemenin daha büyük bir tür daha pahali olacak olmasidir. Bu madde yapmak için kullanilan ilave maddeler gelmektedir. Eklenen boyalar ve bu ise alma bakim maliyetleri de bu ögelerden birini maliyeti ekleyin.

Limoges figürinler ve porselen kutulari için kullanilan boyutlari görmek degerli seylerdir. Bu formlar çesitli gelebilir küçük boyutlari vardir.