rakhi üzerinde kardesi için benzersiz hediye fikirleri

Rakhi Hediye kendi özel bir anlami vardir. Eger kardes farkli hediyeler için tüm yil boyunca verebilir, ama Rakhi güzel bir hediye tamamen ilahi yönü vardir. Böylece, bir rakhi hediye bu konuda bazi teklik sahip olmalidir. Biz Rakhi festivali kardesler için bazi benzersiz hediye fikirleri asagida sunuyoruz.

Pantolonlu gibi markalar, Gili Mücevher, Alisveris yapanlar Durdur, Taj, Domino, Café Coffee Day, Kaya Cilt Klinigi, Adidas, Reebok, Wills Yasam ve digerleri Hediye Çeki-Hediye Çeki gerçekten kardes gençlestirici bir deneyim verebilir. Onlar alici kendi zevkine bir hediye seçme özgürlügü ve avantaj saglamak gibi birçok hediye sitelerinde mevcut, Hediye Çeki hediye özgü bir sey vardir. Ne hediye konusunda emin degilseniz, o zaman Hediye Çeki en güvenli bahis vardir.

Kol Dügmeleri ve kardesler, Kol Dügmeleri ve kravat ignesi için isaretçilerine-Yalnizca kravat onlari akilli ve sehvetli görünmesini saglayabilirsiniz. Gömlek yilin herhangi bir zamaninda yetenekli olabilir, ancak bir gömlek için gelisiyor tüm yil boyunca yaygin degildir. Tüm kiyafetleri bir kol dügmesi ve kravat ignesi bir hafif eklenen dokunmatik sadece kardesine bir makyaj verebilir. Ve böylece Kol Dügmeleri ve kravat ignesi büyük Rakhi Hediye olarak çalisabilir.

Oyunlar-Çok daha uygun küçük kardesleri, video oyunlari ve daha fazla Video Oyunlari veya Bilgisayar, Bilgisayar Oyunlari tatli kardes mutlaka seveceksiniz sey vardir. Onlarin gelisiyle bu yana, video oyunlari tüm dünyada çocuklar arasinda sik haline gelmistir. Disaridan oynamak için oyun arkadaslari yok, onlar her zaman bu oyunlari geri gelebilir. , Sony Playstation, Microsoft X-box veya Nintendo Wii gibi bazi büyük araçlar vardir. Bu modern zaman geçirmek ona / onu sasirtin.

Mp3 Oyuncular – sevgili kardes bir müzik ucube, sonra bir iPod gibi MP3 çalar mükemmel bir seçenek olabilir ise. iPod’lar kullanisli ve tasinabilir ve büyük ölçüde müzikal insanlarin hayatlarini etkilemis. Onun evinde rahatlatici bile Kardesin uçakta, bir otobüse, arabasina, onun en sevdigi numara her zaman dinlemek veya olabilir. Ona yorucu Gün veda olun.

Kitaplar-Kitaplar hediye olarak yaslanmak asla. Onlar tarifsiz onlara bu cazibesi var. Dan Brown, Jeffery Archer, Chetan Bhagat, Ruskin Bond ya da Charles Dickens, Victor Hugo ya da Arthur Canon Doyle kalem bile eski klasikleri gibi yazarlarin son kitap gerçekten büyük bir hediye olabilir. Kitaplar sinir tanimayiz, hiçbir engelle biliyorum; Fransiz, Afrika hatta Rus veya Yazarlar bunu kitap kesinlikle Kardesinin kitap koleksiyonuna aura ekleyebilirsiniz.

Parfüm-Parfüm Markali günlük yasamin bir içsel parçasidir. Onun sadece ofis ya da resmi bir partiye gidiyor olsun, parfüm gerçekten takan kisiligi ortaya koymaktadir. Bvlgari, Davidoff, Benetton, YSL, Christian Dior, Cartier ve digerleri gibi büyük markalarin parfüm her gün ve kardesin için her olay tazelemek olabilir.

Etnik Hint Eserleri-Hindistan zengin sanat ve sanat bir arazidir. Köy sanayi pek simdi henüz arastirilmistir dogal malzemelerden uzun üretilen etnik eserler için var. Ancak, turizm sektöründe bir dalgalanma ile, köy sanat kültürü yeniden canlilik ve ivme kazanmis. Bu Rakhi Eger kardesin hediye Hindistan sanatinin bir deneyim olabilir.

Çikolata yasli ve daha genç bir kardes her ikisi için-uygun Hampers. Çikolata herkes ve dünyaca ünlü markalarin Çikolata olusan çok güzel bir çikolata Sepet tarafindan aziz olan kötü bir hediye asla! Cadbury, Ferrero Rocher, Cherrier, Vochelle dünyaca ünlü çikolata Markalar bazilaridir. Hediye kardesin bir çikolata Rakhi.

Kardesin için DVD-Bir düsünceli hediye Bollywood veya Hollywood ya, onun en sevdigi aktör film DVD koleksiyonu olabilir. Çocugun kardesi için, Hint ve yabanci yasamin çesitli degerleri ögretmek özellikle Animasyon Filmler, bir DVD koleksiyonu gerçekten degerli hazineler olabilir. Bu, Hindistan’in bütün eski mitolojik öyküler Canlandirma Filmleri olarak yeniden ediliyor iyi. Simdi çocuklar daha iyi Hint mitolojisinde bilmek mümkün olacak.