açilan nakliye ile online is baslatmak için nasil

Siparislerinizi islemek için açilan nakliye firmalari kullanarak, toptancilar için olabilir rota tüm e-ticaret sitesi emirlerine, ve onlar düsecek müsterilere dogrudan siparis sevk. Ve online perakendeci olarak envanter ve bu mal satmak olmasaydi mal ile sikismis olma riski tasiyan pahasina ortadan kaldirabilir.

Baslamadan önce, bir damla-gemi E-is kurma ile ilgili bu yedi adimlari göz önünde bulundurun:

Adim 1: kendi web sitesi olan veya olmayan ürün satmak için karar verin

Sizinle veya kendi web sitesine sahip olmadan ya da açilan nakliye e-is baslayabilirsiniz. Kendi alan adi ile satmaya karar verirseniz, o zaman e-ticaret sitesi kadar almak gerekir. Kendi e-ticaret sitesi alma güçlük istemiyorsaniz, o zaman ebay adresinden online magaza kurmak olabilir. eBay e-magaza sitesi olusturucu kolayca online magaza olusturmanizi saglar.

Adim 2: satmak ürünleri karar verin

Daha sonra, ürünlerin ne tür online magazada satmaya karar vermeniz gerekir. Sen yerine bu ayakkabi ve CD çalar gibi tamamen farkli bir kategori ürünlerini satmak için ayni kategori altinda benzer ürün veya ürünleri belirlemek için tavsiye edilir gibi elektronik ürünler, elektrikli ev aletleri, cep telefonlari ve vb gibi ürünlerin bir grup tanimlayabilir. Çünkü, ayni kategori içinde ürünleri seçerek, müsterilerinize seçim için daha fazla seçenek verebilir ve promosyon veya pazarlama faaliyetleri için bir paket içinde grup iki veya daha fazla ürün olabilir ve her bir islem hakkinda daha fazla satis olsun.

Adim 3: sizin için damla-gemi tedarikçileri bulun

Satmak için ürünleri belirlemek sonra, açilan nakliye tedarikçileri için bakmak gerekir. Zamaninda teslim müsterilerinizin memnuniyetini saglamak için önemlidir, bu nedenle, onlarla daha önce açilan nakliyeci performans kayit için bir hesap kayit-kontrol ediniz. Bazi ipuçlari bulmak veya açilan nakliyatçilar için yorum yapmak için tartisma forumu, mesaj panosu ve bloglar kaynaklaridir. Ya da sadece basit anahtar-in Google veya Yahoo arama kutusundaki açilan nakliyeci adi, siz seçtiginiz açilan gönderen bazi bilgiler almak gerekir.

Adim 4: açilan yükleyici ile bir hesap olusturun

Bir açilan nakliye sirketi seçmek sonra, sirket ile bir satici hesabi ayarlamaniz gerekir. Bu genellikle online veya telefonla yapilabilir, ancak bazi sirketler tamamlamak ve bir hesap açmak için bir satici uygulama geri gerektirecektir. Bazilari da bir vergi kimligi ve bir isletme lisansi gerektirebilir. En açilan nakliye sirket, satici hesabi açmak için bazi ücret talep edecektir.

Adim 5: Satilik online ürün Reklam

Kendi web sitesine trafik veya ziyaretçi sürücü ve gerçek ödeme yapan bu ziyaretçiler dönüstürmek çünkü birçok online perakendecilerin kendi açilan nakliye e-is basarisiz oldu. Lütfen ürün sayfasi (web sitenize ya da eBay e-magaza ya) trafik almak için, sizin ürünlerinizi internet üzerinden pozlama almak ve ürün sayfasina hedefli trafik çekmek, böylece ürün tanitimi gerekir.

Ürün tanitimi için birçok yol vardir. Eger eBay reklam olabilir, ödeme tiklama basina (PPC), Google adwords ya da Yahoo PPC olarak reklam hizmeti kullanin. Madde Pazarlama: Ya da e-magaza trafik en ucuz fakat ayni derecede verimli bir sekilde gidebiliriz. Bir makalede ürün üzerinde bir inceleme yazmak ve makalenin sonunda veya yazar kaynak kutusuna e-magaza URL koymak ve onlari maksimum maruz kalma birçok makale dizinleri teslim olabilir. Birçok internet ziyaretçiler birak-by olacak e-magaza için makalenin sonunda URL link yoluyla daha fazla bilmek ilgilenen varsa.

Adim 6: Ürünün açilan nakliyeci için satilan ve yer

Sizin sahip ürün satildiktan sonra, müsteri PayPal gibi online ödeme sistemi üzerinden satis fiyati size ödeyecek. Ve size açilan yükleyici ile siparis ve kazanç olabilir, böylece satis fiyati daha düsük anlasilan fiyattan, kendi ödeme sistemi yoluyla ödeme.

Adim 7: satis sonrasi takip

Satis bölümünü izledikten sonra birçok e-is girisimciler giyemeyecek. Müsteri size ödedi ve açilan yükleyici ile siparis çünkü sadece, bu döngünün sonu anlamina gelmez. Sorun olusabilir varsa, müsterilerinizin gözünde sorumlu gerekir vardir çünkü. Bu nedenle, size siparis disari müsteriye o gemiye saglamak için telefon ya da e-posta yoluyla ya da açilan nakliyeci ile takip etmelidir.

Bu proaktif onlarin siparis aldik saglamak ve onunla karsilamak için müsteri ile takip etmelidir. Ortaya çikabilecek herhangi bir sorun için kisisel iletisim olarak kendinizi sunuyoruz. Bu ayni zamanda müsteri servis memnun olup olmadigini, size tekrar siparis verebilir, çünkü müsterilerine daha fazla ürün satmak için harika bir yoldur.

Özetle

E-isine açilan nakliyeci entegre ederek, envanter tasima sorunlari unutun ve sizin için emirleri yerine getirmek için bir nakliye partner bulabilirsiniz; tüm açilan nakliye ortaklari tarafindan yapilacaktir. Lütfen açilan nakliye e-is kurmak için dogru adimlari takip ederek, isinizi daha hizli basladi almak zaman ve çaba kaydedebilirsiniz.