Bagli programlar için pazarlama yazi gelistirmek için garanti 5 kolay adimda

Internette, bagli kurulus programi için pazarlama yazi yazma her zaman var, ve pazarlama mükemmel formu olmaya devam etmektedir. Anahtar kelime zengin yazi yazmak ve göndermek, size onlari teslim makale dizinleri trafigi alacaktir. Ayrica, arama motorlari daha yüksek page rank ile ödüllendirecek.

Takip 5 adim size yazi yazma ve pazarlama kampanyasi nasil gelistirebilecegimizi göstermek olacaktir.

1. Ilk seyler ilk, isinizin nis ile ilgili anahtar kelime büyük bir liste olusturmak isteyeceksiniz.

Google Anahtar Kelimeler ve WordTracker listenizi montaj ile size yardimci olacaktir ücretsiz anahtar kelime arastirma araçlari iki örnektir. Yeni bir makale yazmak basladiginizda, ilk bir anahtar kelime öbegi seçin ve bu ifade etrafinda makale tasarim.

2. Çekici basliklari yazma bir aliskanlik haline getirin. Iyi basliklar yazmak için nasil bir fikir edinmek için, herhangi bir makale listesi gidin ve üst yazarlar basliklari yaziyoruz nasil okuyun.

Eger okuyucularin dikkatini çekmek istiyorsaniz, büyük bir baslik en önemli adimdir. Anahtar kelime öbegi basligi oldugundan emin olun – bu indeksleme ile arama motorlari yardimci olacaktir.

3. Iyi yazilmis ilk paragraf son derece önemlidir. Günümüzün yogun ortamda, insanlar çok kisa dikkat süreleri var. Ilk paragraf iyi yazilmis ise, okuyucu muhtemelen okumaya devam edecektir.

4. Yapabilirsiniz bagli programlar için pazarlama en iyi yazi yazmak için her zaman çalisiyoruz. Makalede mutlaka uzun olmasi gerekmez. Her zaman konu üzerinde kalmak ve ramble çalisin. Eger birakmaliyiz baslarsaniz, hizli bir sekilde okuyucunun ilgisini kaybedersiniz.

5. Bazi insanlar mümkün oldugu kadar çok dizinlere onlarin yazi göndermek için çalismakla hata yapmak. Bu süreç çok zaman alici olabilir. Yüksek kaliteli makale dizinleri daha az sayida için yazi uygulamak için çok daha etkilidir.

Tüm iyi makale listesi Ezinearticles.com ve burada makalelerin tüm sunmalidir. Hemen hemen Ezinearticles.com dahil olmak üzere tüm makale dizinleri, katilmak ve göndermek için ücretsizdir. Diger bazi gerçekten iyi makale dizinleri vardir: ArticleAlley.com, ArticlesBase.com, GoArticles.com, IdeaMarketers.com, ve birçok digerleri.

Iste gördünüz – bagli programlar için pazarlama yazi gelistirmek için 5 basit adim. Yüksek kaliteli makaleler üreten konsantre ve onlari teslim nerede seçici oldugunuzda, güzel satir asagi ödüllendirilir.