bilgi ürün katil satin almayin

Bu bir ‘Bilgi Ürün Killer’ gözden ve ne bunu satin düsünmeden önce bilmeniz gereken bir. Yardimci olacak ücretsiz araçlari alma gibi Amazon ürünleri tesvik ve nasil ürün% 50 tasarruf ile succed.

1. ‘bilgi ürün katil’ nedir?

Geçen yil bir Internet Pazarlamaci yogun tatil sezonu boyunca Amazon ürünleri tesvik 12 web sitelerinden 102.000 $ üzerinden yapilir. Kimsenin böyle para kazanmak oldugunu gördü ve PDF en ve üzerinde eksik ne baskalarina ögretmek için video egitimlerini olusan bir adim adim kilavuz yazdi. Bu ürün Amazon bu ürünler için baglantilar daha sonra, birden fazla küçük, tek sayfalik web sitesi kurmak birkaç Amazon ürünleri hakkinda bilgi içeren ve nasil bir plandir. Tiklandiginda her zaman baglantilarinizi ve bir sey satin alir, bir komisyon kazanmak. Birden çok web sitesi ile farkli ürünler hedef ve kazanç potansiyeli artirabilir. Ayrica nasil seçerseniz (bu geçen yil aldigi trafigin sadece% 20 oldugunu, ancak bunu kullanmak zorunda degilsiniz Pay-Per-Click (PPC) kullanmak için web sitelerine ücretsiz trafik, almak için ögrenmek durumunda tanitmak için Amazon sicak satis veya talep ögeleri almak için nasil Keske) ve yok.

2. Basligi ‘Bilgi Ürün Killer’ nereden geldi?

Çevrimiçi alisveris yapiyor herkesten, satin sonucunda bu tür ögelerin çogu fiziksel ürünler -, e-kitap, video, e-dersler, ve benzeri gibi degil Ürünlerimiz,. Ancak çogu Internet Pazarlamacilar, tesvik olusturma ve bir düsük maliyetli olusturmak ve sahip kolay oldugu için Ürünlerimiz satiyoruz. Bu yüzden birçok kisi dogrudan Amazon ürünleri tanitiyoruz. Sadece rastgele kendi blog veya web sitesi üzerinde bir widget koyarak. ‘Bilgi Ürün Killer’ bu egilim gösterir ve ayni zamanda çogu insan için arama ve zaten çevrimiçi aldiginizi kesin bir sey tesvik para bir sürü yapmak nasil gösterir – fiziksel ürünler. Amazon kamu bilir ve zaten kullandigi güvenilir ve köklü bir web sitesidir. Bu yüzden bir kazan-kazan durumu. Zaten alisveris ve trafik var, sadece Amazon almak için tiklama ve onlarin alimlari komisyon kapali kazanmak onlar için web siteniz yerlestirin.

3. Eger Bilgisi Ürün Killer ne ögrenebiliriz?

Her iki PDF ve video egitimlerini, adim adim, nasil küçük web sitesi kurmak ve ayni zamanda arama motorlari ve insanlar alisveris çevrimiçi ücretsiz trafik almak için nasil gibi, Amazon belirli, sicaklarin gelistirmek için ögrenirler. Fiziksel ürün tanitimi ve nasil tüm eserlerini tarafindan para kazanmak için formül ögrenmek. Bu ders ayni zamanda ücretsiz trafik ve ürün tanitim hakkinda daha fazla Internet Pazarlamacilar ögretirken olmayan Internet Pazarlamaci kolayca kurmak için disari atilir.

4. Eger Bilgisi Ürün Killer satin almadan önce bilmeniz gereken bazi seyler nelerdir?

Asagida benim tam olarak gözden tamamen kapsayacak bunu satin almadan önce bu program hakkinda bilmeniz gereken birkaç sey vardir,. Amazon ile para kazanmak için bu yöntem yalnizca ABD kitleye hedef etmektir. Bu dünyada yasiyoruz ama alicilar ABD’de insanlar nerede fark etmez. Ayrica birkaç küçük, tek sayfalik web siteleri olusturmak ve onlar için alan adlarini satin almaniz gerekir. Ben web siteleri ve ücretsiz sablonlari olusturmak için özgür yazilim, hem de ücretsiz bir baslik yazilim ve alan adlari satin alma indirim baglantilar kaynagi. Ayrica, sana Bilgi Ürün Killer programinin fiyatinin 50% off almak için kullanabileceginiz özel bir kodu var.