bloglar, podcasting, ve rss

Muhtemelen son zamanlarda tüm bu kosullari bir çok sey duydum. Bu teknolojiler ne merak? Sagladiklari için ne deger? Bu yeni uygulamalar üzerinde hiz ve nasil perakende online etkilesim etkiledigi kadar degilseniz sonra daha fazla bu kisa okuyun.

Bu teknolojileri etkileyecek? Dürüst olmak gerekirse, bunu söylemek için çok erken – ama bilinç sürücüler yenilik ve belki ekibi gerçekten e-ticaret is bir kismini degistiren bir fikir / uygulama gelistirecek.

Iste özet var:

bloglar

Nedir:

Muhtemelen en iyi üç bilinen, bloglar siradan insanlarin hizli bir sekilde web sitesi gelistirmek ve arzu bu içerik her türlü dagitimini saglar. Pek çok web girisimcilerin pazarda belirli sartlarda büyük perakendeciler yenmek için arama popülerlik kullanirken, nis pazarlarda online magazalar gelistirmek için bu islevi kullanin.

Bloglar anlamda hedeflenen çevrimiçi topluluklar içinde yapmak yapmak nerede. Bazi blog yazarlari belirli ziyaretçilerin büyük bir taban gelistirmek, dolayisiyla site viral pazarlama için bir hedef pazar haline gelir. Bu ÖZEL blog site deneyimini içinde marka imajinizi entegre ederek, çevrimiçi bir pazarlamaci olarak pazarlama gerçekten segmentine ÖNCE bir müsteri olarak birine dönüstürme edebiliyoruz.

Bakim gerekir:

Eger çok özel bir deger teklifi var, ya da çok özel bir veya yüksek degerli müsteri segmentine satiyorsaniz, bloglar genel marka bilincini artirmak için harika bir yol olabilir. Daha iyi müsterileri ile baglamak ve mevcut satis / sunmak oldugunu promosyonlar içine ayrinti saglayabilir.

podcasting

Nedir:

Pocasting sadece mobil video yayini aranmalidir – Apple’in pazarlama / gelistirme ekibi ortaya çikan medya bir tür kendi cihazi marka ile iyi bir is yapti! Geleneksel radyo ve televizyon benzer sekilde, mobil video yayini birinin mobil MP3 çalar (Apple sadece su anda görüntü yok, ama bu kisa bir süre degisecek) üzerinde, ya ücretsiz / ücretli ortamda markali içerik sunar. Bir ilgi ihtiyacini karsilamak için özel programlama aktarimi sirasinda Perakendeciler, daha fazla tanitim etkinlikleri ile müsterilerine baglanmak için bu iletisim kanali kullanabilirsiniz.

Bakim gerekir:

Pek degil. Video podcasting penetrasyon artar kadar, hala reklam için sinirli bir kanal var. Mevcut en iyi uygulama su anda dijital bir tercih listesinde teslim bir online içerik kesimi olacaktir. Teknoloji ilerledikçe, potansiyel olarak mevcut opt-in web sitesinden sayfa degil, Apple’in iTunes platformu yapabilirsiniz.

rss

RSS Real Simple Syndication anlamina gelir ve elektronik içerik dagitimi için bir yöntemdir. RSS internet üzerinden iletilen, ama onu benzersiz kilan hiçbir indirme çabalari içerigin sonuna alici tarafindan ihtiyaç olmasidir. Instateneously Bu akislari. Tüketiciler, bilgisayarlarinda haber okuyuculari var ya bir emal müsteri, ya da Haber Gator gibi toplu bir web uygulamasi entegre, ve bilgi kendi çikarlari ile ilgili elde edebiliyoruz olabilir.

Zaten seyahat sektöründe ve karsilastirmali alisveris motorlari içinde buhar kazaniyor, RSS haber, teklif ve müsterilerine infomrmation itmek için degerli bir yol gibi görünüyor. Seyahat sirketleri son dakika uçak bileti bir akarsu kaynagi bir e-posta açmak veya bir web sayfasini ziyaret etmek zorunda, müsteri olmadan, müsteri segmentleri için sunuyor edebiliyoruz.

Bakim gerekir:

Isinizin dogasina baglidir. Eger sürekli yeni fiyatlar sunuyor musunuz? Eger sürekli olarak ürün yelpazesine yeni parçalar alir miyim? Eger mesaj ile ulasmak istediginiz son derece sadik bir müsteri tabani var mi? Eger öyleyse, RSS yardimci olmak için baska bir kanal marka olusturmak olabilir.

craig smith

trinity fikir LLC

Home