canli sohbet yazilimi dikkate bes nedeni

Eger web sitenizin trafigini artirmak düsünüyorsaniz o zaman görevi ile yardimci olmak için yazilim sohbet yasamak için daha uzak bakmak gerekir. Isin basit gerçegi internet rekabetçi dünyasinda start-up zor hatta nis sanayi içinde, herhangi bir sektörde kendiniz için bir isim yapmak için yapilmis olmasidir.

Canli sohbet yazilimi: Bu çok nedenle yeni yenilikçi web tasarimcilari mükemmel müsteri hizmetleri ve kusursuz pazarlama sunmak için kullandiginiz bir önceden düsünmek gerekir. Asagida web sitenizde canli yardim yazilimi kullanan düsünmek gerektigini bes nedeni vardir.

Gerçek 7/24 destek sunuyoruz
Size 7/24 telefon ya da e-posta yoluyla destek saglayabilir dogru olmakla birlikte, 7/24 destek özünü sorulara cevap orada her zaman biri olmasidir. Insanlarin günün her kisa zamanda online alisveris egilimi beri size yardimci olmak için ajanlar dis kaynak ise canli sohbet yazilimi ile o zaman gerçekten destek bu tür sunabilir, hangi çevrimiçi özellikle önemlidir. Bu ne olursa olsun gerçek saat saat satis yapmak, çünkü online alisveris pazar, diger pazar tamamen farkli oldugu bir yoludur.

Aninda destek sunuyoruz
Canli destek sohbet yazilimi ile saat destek etrafinda gerçek sunma olanagi disinda, ayni zamanda müsteri hizmetleri hiçbir sekilde saglama yetenegine sahiptir aninda destek sunabilir. Telefon destegi genellikle en az birkaç dakika kuyruklar sonuçlari, ve almak için internet disinda gitmek için güçlerini müsteriler. E-posta iletisimi uzaga gitmek ve baska bir web sitesinde çekici bir sey bulmak için bir tüketici için bol zaman olan, ileri geri siçrama e-postalar için en az birkaç dakika sürer. Ancak, canli web sohbet destegi ayni ortamda, internet sayfasinda bir saniye içinde olur, ve bu nedenle müsterilere aninda destek sunan tek kesin yoludur.

Alimlari dogru müsteri cezbetmek
Onlar sizinle irtibata ayni sekilde müsterilerine irtibata çünkü Web sitesi sohbet yazilimi, sadece müsteri hizmetleri daha fazla neden için kullanilabilir. Bu nedenle, bir süre için tarama veya iki ürün arasinda çizerek olan bir müsteri fark ederseniz onlara ulasmak ve onlar herhangi bir sorunuz varsa sorun. Bazen gezinirken gizlenmis gibi olanlar sadece bir cevap ariyoruz ve onlara vermek için teklif varsa o zaman satis içine konusabilirsiniz. Ayrica bir süre için tarama edilmis müsterilere ulasmak ve onlari aksi takdirde kaçirmis olabilir ki kendi satis tesvik yardimci olabilir ekstra bir satis veya promosyon sunabilir.

Egilimleri satin alma takip
En canli sohbet yazilimi da ana hedef dinleyicilerin nerede oldugunu görmek için izin tarayicilarinin IP adreslerini izlemek için izin uygulamalari ile birlikte gelir. Bu bilgiler ne birincil trafik seyirci ve hangi ürünleri en iyi satiyoruz anlamaya olanak saglar. Bu bilgileri kullanarak bir müsteri hizmetleri araci ve bir pazarlama araci hem de sizin için daha da deger canli destek sohbet yazilim yapmak sonraki pazarlama kampanyasi gelistirmek için nasil anlamaya olabilir.

özel faqs gelistirmek
Son olarak, satin alma egilimleri ve ürün sayfalari gelistirilmesi gereken hangi anlamaya canli destek yazilimi üzerinde en aldiginiz sorulari alabilir. Eger ortak bir soru fark Örnegin, size gelecekte basit karisiklik üzerinde bir satis kaçirmayin saglamak için ürün sayfalarini açiklayabiliriz. Ayrica gerçekten müsteri tabanina uygundur SSS çok daha iyi bir özellestirilmis yapmak için sik sorulan sorular derleyebilirsiniz.