e-ticaret gelecegi

E-ticaret yükselisi milyonlarca insanin satin alma ve alisveris aliskanliklarina temel bir etkisi oldu. Mesgul profesyoneller artik, gida ve içecek gibi hatta ortak gün için günlük ihtiyaçlar konusunda endiselenmenize gerek – su anda bile online siparis edilebilir. Online alisveris büyüme tarafindan etkilenmis degil satis ve alan sayisi kisa, bu olmustur büyük etkisi gerçekten göz ardi edilemez. Bu makalede e-ticaret gelecegi için bazi olasiliklar bakacagiz.

Internet teknolojisinin amansiz ilerleme degil, ayni zamanda insanlar ile etkilesim bu sekilde sadece, hareket ediyor. Internet kullanici geleneksel görüntü masaüstü en çok evlerinde bilgisayari,, ama bazen is yerinde oturdu kisidir. Internet ile etkilesim bu süreler her zaman ‘dial-up’ alisveris için bu dönemlerde özellikle iyi tanimlanmistir, tanimlanmistir. Bu internet erisimi ve potansiyel ürün ve hizmet satin alma baslatmak için bilinçli bir çaba gerektirir. Bu sistem hizli eskimis, dial-up müsterileri hala var oluyor, ancak diger internet kullanicilari çevrimiçi alma yeni ve heyecan verici araç benimsiyor. Tanimlanan cep telefonlari ve dizüstü bilgisayarlar germe ve insanlarin internet kullanimi hangi sekilde degisiyor, onlar ‘online’ olan zamanlar artik. Kendi cep telefonunu kullanarak dolasiyor insanlar neredeyse herhangi bir zamanda web siteleri ve diger hizmetlerini kullanarak olabilir, bu online ticaret isteyen sirketler için bir sismik etkisi olabilir. Müsteriler aniden herhangi bir zamanda telefonla olmak, muhtemelen ayni zamanda sosyal ag siteleri gibi diger online hizmetlerini kullanarak olacak, bu müsterileri ile temas halinde tutmak için hangi ile daha da vektörler olusturur. Sirketin web sitesi, sirketin onlari sitesini ziyaret etmek için beklemek zorunda kalmadan mevcut ve potansiyel müsterilere ‘ulasmak’ için izin, diger pazarlama cihazlar çok isaret hangi bir merkez olabilir.

Internet bu her zaman açik iliski e-ticaret egilimleri nasil gelisecegini gelecek isaret gibi görünüyor. Giderek, diger tüketici ürünleri daha fazla sirket ulasmak ve müsterilerine satmak için olanaklari artan internete bagli olacak – e-ticaret sitesi ne tür bir müsteri kendi araçlari internet tarayicisi görmek istersiniz? Magaza içi teklifler Ekran? Onlari uydu navigasyon üzerinden perakende satis yerleri gidin Yardim? Yeni e-ticaret firsatlari Bu yeni dalga tahmin etmek zor olabilir, ama bu mükemmel bir çözüm bulur sirkete senin büyükçe olacaktir.