E-ticaret – ne Vermekteyiz

E-ticaret satis ve çevrimiçi mal satin alma yeni bir yönüdür ancak son birkaç yil içinde yeni tepe noktasi ulasmistir. E-ticaret bu destek agir internet penetrasyonu ve günlük hayatimizda etkisini kaynaklanmaktadir. Bu yeni ufuklara ulasti ve bir analizine göre e-ticaret veya online satis dikkate deger% 25 ölçekli asti. Eldeki tüm bu basarinin sürekli alay olan ana soru ile pazarlamacilar oldugu-ne bekliyor? Ne e-ticaret için yol haritasi önde yatiyor?

Teknolojisi ile tahrik gibi insanlar dijitallesme daha arar ve genis bant daha bom alacak. Önümüzdeki yillarda e-ticaret her yönü kendi profilleri ve alanlarda köklü degisiklikler göreceksiniz. Basina tahminler olarak bes satirda yil ve m-ticaret, e-ticaret platformu yararlanarak patlamasi sonucuna varilmistir. PDA veya cep telefonlari gibi cihazlar onlari ve m-ticaret entegre yüksek teknoloji yenilikleri bir astronomik netice göreceksiniz göreceksiniz. Önümüzdeki dönemde e-ticaret bunun için yeni ufuklar olusturmak için yardimci olacak temel aygitlari yakinsama gelisi göreceksiniz.

B2B sektörü stratejik düzeyde degisiklikler karsi karsiya gelecek ve ERP daha fazla promosyon alacak. Teknik findik ve irmik ayni az ya da çok ama resim farkli sistemler ilgili tüm is evlerin kafasinda olacak monte ihtiyaci XML teknolojileri ile olacaktir. E-ticaret de Hükümet tarafindan tanitim göreceksiniz ve e-yönetisim gibi projeler siradan insanlar için yeni bir olacaktir. Onlar daha iyi kabul alacak ve ayni zamanda vatandasin ihtiyaçlarina uygun olacaktir. Bu B2G de tesvik edilecektir ve vatandaslarin sadece formlari doldurmak degil, ayni zamanda ödeme yapmak mümkün olmayacaktir platformlar kiyilari göreceksiniz göstermektedir.

Son olarak – akran faaliyetlere es de yukari yönlü bir hareketlilik göreceksiniz. Ebay veya dosya paylasimi gibi hizmetler gelismeler görecegiz ve yerine sadece ürünlere göre hizmet sunmak için ortaya çikabilecek.

Sonuç notu az bir sey spekülasyonlar e-ticaret özel gelismeler göreceksiniz emin için sonsuz ama bir sey olabilir söylenebilir. Bu modlari tüketici ve kullanicilara en iyi hizmeti sunmak için teknolojiyi en iyi istismar edecek yeni ufuklar ve e-ticaret her türlü dokunacaktir.