ebay için yeni bir satici kilavuzu

Ebay satis ABC kadar kolay!

Eger satmak için ilginç bir sey varsa, onu satin almak için bekleyen eBay orada alicilarin milyonlarca vardir. Ne yazik ki, pek çok sasirtici potansiyel eBay satis ve eBay islerini artirmak yollari sayisi söz konusu oldugunda vardir ölçmek mümkün degil.

Ne satabilirsiniz?

Benzersiz ve alicilar cezbetmek için yeterli cazip olan var ürün yelpazesini sürece, eBay pratik bir sey satabilirsiniz. EBay – müzik cdleri ve bilgisayar yazilim kitaplari ve ilginç hediyelik esyalar, basariyla mega açik artirma sitesinde her seyi satabilirsiniz! Açik artirma listesinde bu ilginç güzellikler yüklemek ve online satis için rekabetçi fiyatlarla sunmak.

Resim eklemek için unutmayin

Görüntü ekleme iyi bir resim çok daha etkili satis ögenin ayrintili bir açiklama daha oldugu gibi, online satis için harikalar yapabilirsiniz. Bu tür kostüm taki ve giyim gibi ögeleri satis söz konusu oldugunda, sizin alicilar görüntü görmek yerine ürünün özellikleri hakkinda sadece bir açiklamasi okuyarak daha fazla ikna olacaktir. Ideal olarak, alicilar cezbetmek için çesitli açilardan ürünü göstermek için resim (Sayfanin en üstünde) içerebilir.

Satmak için?

Ben kolayca bulunabilir için uygun anahtar kelimeler ile dolu olan bir ürün baslik olusturmak için çok önemlidir hissediyorum benzer ürünler için alici arama. Ürününüz listeleri uygun Ürün detaylari ile eslik olmali ve sunulan ürün, ikinci el biriyse, Ürün detaylari bu söz unutmayin. Eger eBay ürün satmak zaman, alicilar pesin ödeme ve ürün üzerinde teminat veya garanti çesit sunan sizinle ilgilenen zaman alici daha rahat hissetmenize neden olabilir. EBay satis artirabilir bir sey sizin alicilara saglamak ödeme seçenekleri sayisidir. Pek çok ödeme seçenekleri seçenekleri, bu özel alici uygun degildi sunulan çünkü sadece kazançli bir anlasma üzerinde kaybetmek kalmamak için mümkün oldugunca sunuyoruz. Onlar hizli ve kolay oldugu gibi alicilar genellikle, online ödeme seçenekleri tercih ederim.

Müsterileriniz ile sabirli ve nazik olun

Alicilar aslinda onlar ile ilgileniyor kime bilmiyorum çünkü, onlarla temas tarafinda herhangi bir gecikme oldukça rahatsiz edici olabilir. Eger güven insa etmek ve gelecekte ayni alicidan daha fazla is almak için bir kez bir satis aldiginiz takip emin olun.

Her ne pahasina kaçinmak gerekir bir sey kaba ediliyor. Onlarin zaman zaman saldirgan bile müsterilerinizle çok kibar olmasi gerekir. Sizin alicilar satin aldiginiz ürün ile memnun degilseniz, bir yedek vererek deneyin ya da en azindan kaygilarini dogru sempatik olmak deneyebilirsiniz.