en iyi dropshipping toptancilar nerede

Dropshipping toptancilar hemen hemen her yerde bu gün bulunabilir, bu kanit, terim bir google arama yapin. Amerika Birlesik Devletleri ve ötesinde üretici, distribütör ve toptancilar agir son yillarda isletmelerin dropshipping kendi ürün stok tesvik basladi.

Hatta bu firsat tüm arasinda, ancak is iliskileri içine degerli zaman ve para yatirim yapmadan önce bu teklifi mesruiyetini belirlemek için, özellikle e-ticaret girisimci, yeni baslayan birisi için çok zor olabilir olabilir veya dolandiriciligi dropshipping haline gelmek degil . Bu ‘alici dikkat’ ve toptancilar dropshipping aramak için hem online ve offline dropshipping kirmizi bayraklar yani sira tanimlamak güvenilir yerleri tanimak ögrenmek önemlidir.

Dropshipping pazarda kabul edilen bir dagitilan kanal haline gelmistir olarak dropshipping toptanci dizinleri, son on yilda çok popüler olmustur. Bu Worldwide Markalar, Salehoo, DropshipDesign, Doba, Simplx ve digerleri gibi servis saglayicilari dropship is sahipleri ile nitelikli dropshipping toptancilar baglamak için onlarin hedef yapmak.

Bu tür dizinleri genellikle satin almadan önce çok ciddi alternatifleri düsünün, dropship isletme sahibi için bir maliyeti vardir. Asagidaki telefon (telefonda bir sirket ulasmak için güçlü olmak bu durumda, bir ‘kirmizi bayrak’ olabilir degil) müsteri hizmetleri ekibinin bir üyesi sormak gereken önemli sorular:

1.) Dizin kaç dropshipping toptanci?
2.) Nasil toptancilar ön elemeden var? (Ya da hiç ön elemeden mi?)
3.) Katalog kaç dropship ürünleri nelerdir?
4.) Bu ürünlerin marka midir?
5.) Orada yönetim konsolunda push-to-açik artirma veya bas-sepeti fonksiyonlari var mi?
6.) Için yenileme orani nedir?
7.) Ben hizmet hakkinda konusmak için mevcut müsterilerin bazi isimleri alabilir miyim?

Eger kendi basiniza gitmek seçerseniz – dogrudan toptancilar dropshipping için ve arama, daha uyanik olmak. Ve daha fazlasi – Yukaridaki sorularin çoguna sorarak kendi ön eleme ajan olarak hizmet etmek olacaktir anlayin. Eger aliyoruz anlamak, nerede devam etmeden önce islem ile rahat hissediyorum kosullari gibi ve üzerinde, gelen. Emin olun

Ancak dikkatle devam dropshipping toptancilar, için arama hakkinda gitmek için karar, ancak kararlar bir kere olumlu ve iyimser olmak. Strateji ayarlama ve sadece kaldirim isabet, hata yapmak onlardan ögrenmek için hazirlayin. Her basarili dropship isletme sahibi bir yerde basladi.