gardirop planlama nasil para ve zaman hem de tasarruf edebilirsiniz

Kaç saat mix ve ideal bir kiyafet yapmak için maç hangi ögeleri üzerinde müzakeresi ayna önünde her yil ayakta bosa? Eger zarif ve sik kiyafetler içine araya getirmek için mücadele o güzel ürüne bir çok size birakarak, siz yerel magazada koridorlarda seyir olarak darbe çarpici ayri ögeleri her türlü satin almak için inanilmaz cazip olabilir. Bu yazida umarim ben size bir kisisel stilist ise ek maliyet ve ugrasmadan tamamlayici ve sik ögeler ile sonuna kadar vaktinden anlam alisverislerinizi plani için bazi öneriler vermek mümkün olacak.

Adim 1: gardrop siralayin.

Yapilacak ilk sey, giyim tüm bu zaten kendi geçmesi oldugunu. Sansini yipranmis giysi bir çok olacaktir olan, artik uygun veya demode basitçe. Size ait ve giymek asla yigilmayi kurtulmak bir kiyafet seçimi sürecinde yapabilecegi tüm ögeleri geçmesi biraz zaman aliyor, ve aslinda çok daha kolay hale getirmek için gerekenleri alimlari çalisma disari.

Adim 2: önceden Plani kiyafetler.

Birlikte gerçekten iyi gider ve gerçekten mevcut giysiler bazi araya olabilir eksikligi giyim bir ürün varsa bir not kiyafetler karar gardirop üzerinden siralama zaman. Bunu yapmak alisveris gitmek yakin zaman için bazi yön verecek, siz aslinda oldukça birlikte çalismaz çarpici adet büyük miktarlarda daha gereken giysi satin sonunda olasiligi daha yüksektir anlamina gelir.

Adim 3: elbise deneyin

Bu sadece yeni ögeler ama dolaba olan ögeleri satin zaman ifade etmez. Eger gerçekten bakmak gibi birkaç kiyafetler karar kenara küçük bir set neden serbest zaman varsa. , Eski bazi ögeler ile bazi yeni giysiler denemek ve yeni ve benzersiz kiyafetler denemek ve olusturmak. Bunu yapmak size bir acele içinde o büyük gece için bir kiyafet bir araya getirmek için çalisiyoruz sonraki zaman kazandiracak.

Daha büyük bir moda tutkunlari (arti boyutu 26) gibi sik sik zor benim gerçekten sevdigim ve arti boyutu elbise bulmak için bulmak. Ben çok daha kolay benim rakam iltifat arti boyutu giyim ögeleri bulmak ve uyumlu ve sik kiyafetler içine ben zaten kendi giyim ögeleri ile bir araya bulmak yukarida ben özetledigim bu üç ipuçlarini takip ederek.

Umarim gardirop ve daha önce kabul olmazdi bazi fantastik ve sik kiyafetler ile sonuçlanan giyim alimlari düzenlemek için yukarida verdik tavsiye kullanmak mümkün olacak.