gelistirilmesi yoluyla planlama bina e-ticaret web siteleri

E-ticaret web sitesinin basarisi ürün katalogu kalitesine büyük ölçüde baglidir. E-ticaret web siteleri olustururken bu belki de en önemli dikkate iken, ne yazik ki çogu zaman en ihmal kalan alandir. Birçok yeni etailers fiyat, grafik tasarim yetenekleri ve e-Ticaret özellik setleri dayali e-ticaret gelistirme ortagi seçin.

Bir e-ticaret platformu seçerken fiyat önemli olsa da, Eger kurus-bilge ve para harcayan olmak istemiyorum. $ Tutarinda bir bütçe 5-10K basarili bir e-ticaret web sitesi için gerçekçi bir baslangiç ??noktasidir.

Kaliteli grafik tasarim kesinlikle önemlidir ve kesinlikle, dönüsüm oranlarini artirmak marka itibarini olusturmak ve müsterilerin güven duygusu verecektir. Ancak, genel tasarim söz konusu oldugunda, sahip olmak en önemli bir, temiz kullanisli, oldukça gösterisli bir, üzerinde tasarlanmis bir web sitesi ile ziyaretçileri etkilemeye çalisirken daha tasarim gezinmek kolay. Satis her yil brüt üzerinde bir milyon dolar nispeten zayif grafik tasarimlari var ki e-ticaret web siteleri onlarca.

E-ticaret özellik setleri de e-ticaret ortagi belirlenmesinde büyük bir faktör olabilir, ancak sitenizin ziyaretçi bulunmuyor sürece bu tür Hediye Çeki ve Listesi modülleri Istek gibi yardimci özellikler hiçbir degeri yoktur. Ekstralar Bu tür zaten basari ulasan satis genisletilmesi için mükemmeldir.

Ucuz, güzel, zengin özelliklere sahip e-ticaret web siteleri büyük bir sey vardir. Sadece is basarisi tüm iyi gelismis bir ürün katalogu asagi gelip gidiyor unutmayin. Sizin için bu katalog gelistirmek için bir sirket ise yapamiyorsaniz, bazi isler yapmak için hazirlikli olun. Eger kolay olsaydi, herkes bir milyon dolarlik Web is var ki!

e-ticaret sitesi planlama
Dalis onlar “dalis plani ve plani dalis”, demek. E-ticaret web siteleri olustururken ayni geçerlidir. Kategori ve alt kategoriye (- arama motoru optimizasyon uzmani bu bir SEO ile istisare için iyi bir zaman olacaktir) içeren katalog için bir taslak gelistirin. Bu kategori ve ürün adlari insanlar aslinda aramak ifadeler uyum olmasi önemlidir. Dikkatli sitenize trafik olusturmak kelimeleri kullandiginizdan emin olmak için bu erken planlama asamasinda navigasyon / kategori yapisi düsünebilirsiniz. Navigasyon sistemi anahtar kelimeler arama motoru görünürlük için çok önemlidir. Bu planlama ve gelistirme asamasinda dogru almak daha kolaydir.

Sen çignemek daha fazla isirmak yok. Büyük bir katalog harika. Tam bir katalog daha iyidir. Arama motoru görünürlügünü gelistirmek zaman alir, bu nedenle sitenizin en kisa zamanda önemli anahtar kelime öbekleri iddiasinda baslatmak için yasamak istiyorum. 200 ürün için içerik gelistirmek için dokuz ay beklemek yerine web sitesi 25 ürünleri ile canli gitmek yerine sahip daha iyi olur.

bina e-ticaret web sitesi içerigi
Basarili bir satis kisi sattiklari ürünlerin derinlemesine bir bilgiye sahip. Online satmak istiyorsaniz mümkün Ayni sekilde, iyi hazirlanmis bir ürün açiklamalari, her bir ürün için çesitli profesyonel sinif fotograf, yani sira destekleyici belgeleri gerekir. Brosürler, spec sayfalari, talimatlar ve kullanim kilavuzlari satis dönüstürme büyük bir rol oynayacaktir. Bir SEO uzmani kaldiraç bu içerik ögelerini alakali arama motoru trafik olusturmak için olabilir.

Birkaç diger rakip web siteleri pazar alani içinde olmasini bekleyebilirsiniz. En iyi içerik ile O (yani daha fazla satmak) kazanacak.

yinelenen içerik önlemek
Içerik her kategori ve ürün tanimi için benzersiz olmalidir. Üreticilerin ödünç içerik Google tarafindan cezalandirilacaktir. Sadece Google tarafindan dizine içerigi ile ilk sayfa arama sonuçlarinda görünecektir. Sayfaniz ek sonuçlarinda sona erecek. Birkaç diger siteler ile rekabet ve varsa tüm aliyorsaniz
Kendi kalite, keyword bakimindan zengin içerik zanaat sadece ayni üreticinin ürünleri (ve içerigi), sitenizin Google siralamasinda paketi dikkat çekiyor.

çapraz satis ve yukari satis özellikleri
“Popüler ürünler,” “ile ilgili ürünler,” ve “ayni zamanda satin alinan ürünlerin,” Tüm ortak en çok satan ve çapraz satis özellikleridir. Bu özellikler site ziyaretçileri zaten gördüler ne dayali satin almak olabilecegini ürünleri vitrin. Bir kazak bakarak, bunlari eslesen sapka, atki ve eldiven göstermektedir. Bu özellik setleri anlamak ve bunlari uygulamak için zaman ayirin için çaba deger.

rafine katalog görünüm
Zarif bir katalog görünüm gelismekte olan, e-ticaret web siteleri olustururken satis dönüstürmek yardimci olacaktir. Yüksek renk genis, kalin yazi tipleri yardimci olmayacaktir. Ne büyük, çirkin ve aksak dügmeleri olacak. Büyük çocuklar (target.com, macys.com, homedepot.com) ne yaptigini bir göz atin. Sen orada büyük çirkin dügmeleri veya yüksek renkli yazi yok görmüyor musun? Ya sitenizde onlara ihtiyacim yok.

Özetle
Her zaman müsterilerinizin sorulara cevap olamaz, çünkü e-ticaret web siteleri olustururken mümkün olan en iyi ürün katalogunu dogru zaman ve para ayirmaniz gerekir. Agrili? Evet, ancak daha sonra arama motoru siralamalarini ve dönüsüm oranlari ödülleri göreceksiniz.