on-line ödeme alma

Bir telefon görüsmesi yapmak zorunda ziyaretçi olmaksizin mal ve hat üzerinde hizmet satan yolu vardir. Birçok kisi, bu gün, güvenli bir sunucu hassas bilgi toplamak için kullanilmaktadir saglayan, hatta kendi kredi karti bilgilerini vermek mükemmel mutluyuz.

Temel haliyle bir alisveris sepeti sadece bir dügme veya bir emir sayfaya ziyaretçi alir bir metin köprü parçasi olabilir. Sayfasi genellikle ek ögeler eklenecek saglayacaktir.

Orada sablonlari kullanmak ve çok profesyonel bir görünüm birçok ticari alisveris sepetleri, ancak bir karar vermeden önce sunulan tüm imkanlari karsilastirmak emin olun. Bu çözümler satilik birçok benzer ögeleri vardir ve sik sik güncelleme ve fiyat degisiklikleri izin bir tüccar için idealdir. Ayrica logolar ve resimler vb ile web sitenizin ev stili birlestirmek için özellestirme yüksek düzeyde izin

Sen kredi kartlarini kabul etmek için bir banka tüccar hesabi olmasi gerekir ve bazen daha küçük operatörler engel çok siki giris kosullari var. Bu durumlarda neden Paypal kullanmayi düsünün degil mi? Bu bir banka tüccar hesabi olmadan kredi karti tesis verir ve yerine bir aylik ücret ile daha islem bazinda tahsil edilir gibi çok uygun maliyetli olabilir.

Bazi firmalar bankacilik tarafinda da dahil olmak üzere tüm e-ticaret çözümü sunuyoruz, ancak bu kendi is banka hesabi ile arayüz emin olun. Bu çözümler bazi bankalarin ev isçileri için tüccar olanaklari saglamak için çöp olarak evden çalisan biri için oldukça cazip.

Ödeme talebi ile ilgili dikkatli bir kelime. Artan karti dolandiriciligi bu günlerde bir müsteri yanlis bilgiler kullanan ya da bir islem meydan eger para kaybeder perakendecisi. Bu eskiden daha yapmak çok daha kolay bir islem kabul etmeden önce ve internetin gücü ile müsteri tedarik ediyor ayrintilari kontrol için bütün yapmaniz gerekir. Eger küçük bir ücret karsiliginda resmi veritabanlarina karsi telefon numaralari ve adresleri kontrol etmek ve bir ticaret iliskisi kurulmustur kadar yeni müsteri her zaman bu yok öneriyoruz izin web siteleri vardir.