Online alisveris için 10 neden – Afrika tüketiciler

Sen Alisveris Online avantajlari Internet üzerinde pek çok makale bulabilirsiniz. Bunlarin çogu çok yararlidir, fakat ayni zamanda çok genel bilgileri tasir. Nijerya gibi bazi toplumlarda, internet erisimi olan hala nispeten yeni ve aslinda online alisveris yetenegine sahip bile yeni.
Iste online alisveris Nijerya benzer bölgelerde yasayan insanlar için 10 neden

1. Ürünleri satin daha düsük fiyatlar ve Garanti
Tasarruf düsünün. Örnegin Elizabeth Arden için, Ayçiçegi parfüm Nijerya’da magazalarda N8000 için N12000 arasinda bir sey için satilabilir. Eger saygin bir internet sirketi araciligiyla satin alirsaniz ama teslim de dahil olmak üzere, 100 ml için sadece N5000 mal olabilir

2. 7/24 erisim
Neyse ki, Internet kez açilmasi veya kapatilmasi ile sinirli degildir. Bu sizin için uygun olan bir zamanda sizin için kullanilabilir. En iyi marka, en son teknoloji, ya da çok satan kitap 7/24 erisim için güçlü olmak kesinlikle online alisveris için iyi bir neden.

3. seçim
Sinirli bir seçim stok olabilir birkaç saygin magazalar sinirlidir günler artik geride kaldi. Alisveris eglence parmaklarinizin ve online alisveris de genis bir seçim erisim yasiyor binlerce ürün arasindan seçim için bir firsat saglar.

4. zaman kazandirir
Nijerya trafik sikisikligi taniniyor. Bu Nike ayakkabi bir çift için arama sadece bir magaza ziyaret etmek için bir gün sürebilir. Alisverise zaman ve bütün gün için trafik oturan stres kaydeder.

5. Seyahat maliyet tasarrufu saglar
Tamam, simdi bütün gün trafikte oturdu ve hala bu Nike ayakkabi bulamiyorum. Ne benzin para kaybidir! Alisverise bir bosa yolculugun maliyetini ortadan kaldirir. Ama ayni zamanda bu düsünün, bir uçak bileti satin almak zorunda kalmadan Londra’da en iyi magazalar online alisveris yapabilirsiniz.

6. satis ve promosyon erisim
Satis normalde Ingiltere’de yilda iki kez çalistirin. Kis ve Yaz satis. Alisverise tarafindan tüm yil boyunca çalistirmak satis ve promosyonlardan yararlanmak için ücretsizdir.

7. karsilastirmali alisveris
Bizim senaryoya yedekleyin. Elizabeth Arden, Red Door aramak için Lekki Palms alisveris merkezi almak için bütün gün almistir. Ama simdi bunu Ikeja Big tedavi olarak maliyeti ne kadar bilmek istiyorum. Ne is yapiyorsun?
Internetin en büyük avantaji bir bakista fiyatlarini karsilastirma yardimci olmak için tasarlanmis uzman siteleri olmasidir.

8. Son stilleri ve teknoloji
Afrika’da, bilgiler bazen gerisinde kaliyor. Biz en son ayakkabi, ipod, cep telefonu, vb internette alisveris onlar magazalar mevcuttur daha önce bu erisim verebilir sahip ilk olmak istiyorum.

9. Kapiniza teslim
Nijerya gibi Afrika ülkeleri için alisveris çevrimiçi kolaylastiran adanmis bazi siteler var. Onlar Ingiltere teslimat adresi gelen müsteriler üzerine parsel, online alisveris almak ve iletmek için rekabetçi fiyatlar sunuyoruz. Bu güzelligi onlar kapiniza dogrudan Ingiltere parsel teslim olabilir.

10. Mevcut ürün bilgileri
Internetin merak bilgiler asagida yer almaktadir. Alisveris deneyimi size amaçlanan satin üzerinde bilinçli bir karar vermenize yardimci olacak bilgiler bir büyüklügü ile gelir