online alisveris ve e-ticaret

Internet baglantisi ve online perakende magazalarda artan güven Azalan fiyatlari son birkaç yil içinde online satis rakamlari yükselen gönderdik. Her yil, online satis rakamlari yeni bir yüksek isabet gibi görünüyor. Bu tek bir sey anlamina gelebilir, dünya çapinda internet üzerinde alisveris kalmak için burada.

Perakende satis Online 2003 sonunda toplam satislarin% 1.9 sorumlu oldugunu ABD Sayim Bürosu devletler. Bu toplam gelirleri fazla 17200000000 $ temsil eder. 2004 yilinin dördüncü çeyreginde, online perakende satis toplam perakende satislarin% 26 olarak gerçeklesmistir. Bu burada bitmiyor. Forrester Research Online Noel alisveris, 2006 yilinda gelirlerinin 13.8 milyar dolar için katkida bulundugunu kaydetti. Küresel olarak, online satis 2006 yili için 747.600.000.000 $ gelir elde, bu bir 2005 yilina yüzde 14,8 büyüme ve yil için toplam perakende satislarin 23.1 ‘dir.

Uzun insanlar aslinda satin almadan önce, görmek dokunmak ve bir ürün hissetmek istediginiz bir inanç olmustur. Ama karsilastirma alisveris siteleri veya ana ürün yorumu, tüketicilerin mümkün olan en iyi fiyata, dogru ürünü satin emin olmak için online arastirma güvenmek hizmetlerin artan durumu ile. Pricegrabbers.com tarafindan bir arastirmada katilimcilarin% 81’i bu ev mobilya ve beyaz esya için alisveris için geldi onlar ürün ve perakendeciler hem de ilk internet üzerinde arastirma belirtti. 2006 yilinda yapilan benzer bir arastirmaya göre çevrimiçi büyük alimlar yaparken Aslinda, tüketicilerin güven düzeyi önemli bir artis vardi.

Web üzerinde satin almak için konfor seviyesi ürünlerin eve teslim satis sonrasi servis ve teklifler iyilestirilmesi dahil olmak üzere perakendeciler tarafindan sunulan firsatlar arttirildi. Ayrica, büyük cadde sirketleri gibi insanlar saklamak için tüm yol sürüs ve benzeri seyler için kitlelerin alisveris yoluyla mücadele bas agrisi olmadan ayni kalite ve indirim erisebilirsiniz fiziksel magaza çevrimiçi sürümleri baslatin.

Hala dünyanin büyük bir sekilde online perakende dogru hareket oldugunu kanit gerekiyorsa, bu göz önünde bulundurun:

Ülkedeki Ulusal Istatistik online alisveris için Ingiltere Dairesi’ne göre 2020 yilina kadar gelirlerinde £ ve 162 milyar muhasebe, yukari dogru büyümeye devam ve toplam perakende satislarin% 40 katkida muhtemeldir.

Kisacasi, online alisveris trenden almistir ve hiçbir simdi orada duruyor. Eger gemide almak istiyorsaniz, bize 0845 0574320 bir çagri vermek için çekinmeyin