online güvenlik kameralari satan satici itibar öldürebilir

Bugün en son güvenlik kameralari ile donatilmis birçok ev ve ofislerde görmek ancak bu saticilar için kapali gitmek için bekleme süresi bombalar mi?

Son birkaç yildir, online satin alma sektörde sürekli bir artis olmustur.

Ancak, güvenlik sektöründe sularinda hala çok karanlik ve onlar bir online kaynaktan kendi güvenlik kameralari aliyorsaniz özellikle bu, eBay saticilari için sorun bir çok neden olabilir.

Resepsiyonda kablosuz güvenlik kameralari ve kablosuz güvenlik set up için bir sorun olabilecegi gibi en büyük sorun saticilar yüz farkli biçimlerde ve kararlari arasindaki uyumsuzluk olmasidir.

O halde farkli biçimlerde bir göz atin ve, saticilar olarak hayatini zorlastirir nasil izin:

NTSC ve dostum

NTSC (National Television System Committee): Kuzey Amerika ve Güney Amerika çogu bu video sistemini kullanir. NTSC, 30 kare her saniye iletilir. Her kare 525 ayri tarama çizgisi olusur.

PAL (Faz Hatlari Alternatif): PAL Avrupa, Afrika, Okyanusya ve Asya’da kullanilan standart video sistemlerinin biridir. PAL, 25 kare her saniye iletilir. Her kare 625 ayri tarama çizgisi olusur.

Bir PAL sistemi veya NTSC sistemi ile PAL kamera ile NTSC kamera koymak ne olur?

NTSC Kuzey Amerika’da kullanilan biçimi, güvenlik kamera hem de video sistemi oldugu için ayni biçimde kullanmaniz gerekir. Bazi eski sistemlerde PAL ve NTSC arasinda bir karisim kadar halinde bos bir video çikisi alirsiniz. Bunun nedeni biçim uyumsuzluk olur.

1080i ve 720p

1080i daha titresimsiz daha egilimli 720 yatay çizgiler olusur resimleri vardir 720p yüksek tanimli bir çözünürlük

1080i 720p daha iyi bir görüntü vardir ve titresim daha az egilimli 1080 arasinda yatay çizgiler olusur bir yüksek tanimli çözünürlük.

Neden bu saticilar için bir sorun olusturabilir?

Müsteriler sistemi ile kullanilan güvenlik kamera sakincalari farkinda olmayabilir.

Onlar ekran ya da hiç ekranda hafif kesintileri karsilasma olacaktir. Bu sorunlari ve döner yol açabilir.

Bir satici olarak, bu güvenlik kamera özellikleri bu bilgileri söz çok önemlidir. 720p veya 1080i – Bu sahip olduklari video sistemine dayali müsteri için güvenlik kameralari için önerileri var için iyi bir fikirdir.

Nasil saticilar müsterilerden olumsuz önleyebilir?

Online güvenlik kameralari bir satici olarak kendinizi kurmak için, size müsteri ile anlasma sekilde benzersiz olmalidir.

Onlari güvenlik kamera ve sistem ile uyumlulugu hakkinda tüm detaylari ayarliyoruz verin. Bu sadece onlari egitmek degil, ayni zamanda sizin için getirilerinin sorunlari önlemek olmaz.

Müsteriler yolda daha fazla öneri ile mutlu bir çok olur!

Bazi sorunlar olabilir ayni zamanda, bir satici olarak da sigorta ve tüm güvenlik kamera modelleri için garanti gerekir.

Ürünlerin ambalaj ve nakliye kirilgan ekipman hasarlari önlemek için dikkatle ele alinmalidir.

Her ürün iade garantisi ile birlikte oldugundan emin olmalisiniz. Web siteniz müsteri egitmek için her türlü güvenlik kamera hakkinda basit bir dille hem faydalari ve sorumluluklarin reddini içermelidir.