pimsleur bir yorum

Yabanci bir dil ögrenmek zor ve yararli bir deneyim. Çogumuz zaten yurt disinda oldugu okulda baska bir dil, ve etnik farkli mahallede yasayan kisi oldu. Eger akici bir yabanci dil konusmak istiyorsaniz Ancak, o zaman okuyan bazi önemli çaba koymak zorunda olacak. Bu resmi bir sinif ortaminda yabanci dil egitimi için çok daha kolay ama ne yazik ki hepimiz bir dil ögrenmek için okula geri dönmek için zaman ve para yok. Dersleri almak göze alamaz bu insanlar için birçok kendi kendine çalisma dil programlari mevcuttur. Pimsleur serisi de son derece kabul bulabileceginiz.

Bu dizi Pimsleur dil egitimi ve konusma yöntemi ilgi odagi olan dayanmaktadir bilmeli. Ne bu dizi hakkinda farkli degil ders kitaplari, çalisma kitaplari veya kartlari olmasidir. Sadece konusmalari ses dersleri gelen çalisma, baslangiçta konusmalari basit ve dilbilgisi ve kelime mevcut, daha sonra daha fazla ve daha karmasik hale gelir. Konusmalari bir turist bir ana dili ile olabilir ne genellikle. Her ses ders yaklasik 30 dakika uzunlugunda ve yeni ve eski bilgilerin sadece dogru miktarda birlestirir. Ders bittikten sonra, pek çok yeni seyler ögrendim ve size eskileri pratik var olacak.

Serisi düzenli size kelime ya da dilbilgisi unutmadik emin böylece geri dönüp tekrar tekrar ayni dersleri dinlemek gerektigidir Pimsleur yardimi ile bir yabanci dil egitimi ne çok önemlidir. Orada bu serinin sadece bir büyük dezavantaji ve bu onlarin fiyattir. Her ders birkaç yüz dolar maliyeti ve genel olarak Pimsleur sisteminde her dil için üç ardisik dersler vardir. Bu dil CD bir çift için bir kaç yüz dolar ödemek olsaydi Çogu insan ürküyor olacaktir. Ancak, dizi Pimsleur için perakende fiyati ödememek için bazi yollari vardir. Yapabileceginiz ilk sey Pimsleur dizi indirimler sunan web sitelerini kontrol oldugunu.

Eger CD degil, yetkili ürünlerin yasadisi kopyalarini satin çünkü Ancak, çok dikkatli olmalidir. Perakende fiyati ödememek için ikinci bir yol Amazon.com gibi bir mega magaza web sitesinden dizi satin almak. En yeni Pimsleur kullanilabilir ve hatta satis fiyati% 30 indirim alacak orada bulabilirsiniz. Yapabileceginiz en son sey, insanlarin farkli fiyatlar yeni ve ikinci el versiyonlari sunduklari gibi eBay.com gibi web sitelerini kontrol oldugunu. Tabii ki, satici yasadisi kopyalarini sunan olmadigindan emin olmak gerekir. Orada bir dil ögrenmek için birçok yolu vardir ama Pimsleur dizi satin alma en iyi biridir. Serisi oldukça pahali olmasina ragmen, etrafinda alisveris indirimler bulabilirsiniz ve yetkili ürünleri için daha az para ödemek.