saglik ve güzellik perakendeciler yeni online pazarda rekabet edebilecek

Bu ag çevrimiçi dünyada artis bir sekilde dokundu henüz ticari bir sektör düsünmek zordur. Birbirine bilgisayarlarin Bu web gerçekten biz harcanan para ne kadar da iletisim ancak hangi yol sadece devrim yaratti. Bu makale, Saglik ve Güzellik perakendeciler geleneksel pazar isabet yeni online firmalarla rekabet nasil geleneksel bakacagiz.

Online e-ticaret sitesinin en önemli avantajlarindan biri, kolaylik, sadece hayir yüksek sokakta yerel magaza bu ürünleri satin almak için daha zor oldugu gerçegi oradan uzak oluyor müsteri istedigi ne zaman alisveris saglar e-ticaret sitesi . Gerçek tugla ve harç magaza bu yeni ‘her zaman açik’ magazasi ile rekabet için bir yol bulmak zorundadir. Bunu yapmanin bir yolu sadece bir bilgisayar ekraninda tarafindan taklit edilemeyen bir alisveris deneyimi sunan geregidir. Tüm alisveris deneyimi uygun bir butik ortami sunan, son derece odakli müsteri olmalidir. Müsteri soru sormak ve en iyi sekilde uygun hangi ürünlerin olarak tavsiye sansi verilmelidir. Tüm bu web sitesi araciligiyla, bir bilgisayar araciligiyla atmosfer bu tür olusturamazsiniz sadece kullanilamaz.

Online perakendecilerin sahip oldugu bir diger büyük avantaji ana kozmetik ve genel banyo malzemeleri satan bir sirket için o zaman genellikle kendilerini karli tutmak için ölçek ekonomileri kullanacak, fiyat biridir. Bu, bir yüksek sokak dükkanin giderleri yoksa o zaman kar çok az miktarda yapmak ve hala çevrimiçi parfüm ya da Elizabeth Arden kozmetik bir dizi çok satan ister canli olarak göze anlamina gelir. Geleneksel deposu için bu genellikle bir seçenek gerçekten degil, e-ticaret magaza sik sik bu konuda çok fazla bir sey mümkün olmayan geleneksel bir magaza ucuza satmak mümkün olacak. Yüksek sokak magaza için bu muhalefet neredeyse irade onlari ucuza satmak nerede bir pazarda rekabet edebilecek nasil bir sorun olusturur. Seçim gerçekten bu fiyatlari maç girisimi olmadigini asagi gelir. Diger seçenek ise online perakendecilerin ya habersiz ya da uygun hale getirmek için ölçek ekonomileri ayni kullanamazsiniz daha nis ürünleri denemek ve sunmaktir.

Online pazar bir kez daha ameliyat oldugu magazalarin geleneksel kumas degisti yüzlerce yildir ayni yoldur. Pazar evrimi devam ediyor.