sorular genellikle ucuz web hosting sordu

Bir, iyi güvenilir ve ucuz web hosting servis saglayici bulmak için güçlü olmak bir basari. Hizmet sunan farkli ana ile, ilk basta oldukça ezici. Bazi insanlar bile vazgeçmek egilimindedir, ve bütçe için çok pahali bir web barindirma hizmeti sahip bitti. Insanlar görece yüksek bir fiyati var bir barindirma hizmeti ile sona neden baska bir yaygin senaryo bu kadar emin ve ucuz bir web hosting saglayicisi teklif verebilecek hizmet türü ile emin degildir olmasidir.
Ancak, kaslarini yok. Iste bazi ortak isteyebilir sorulari ve baska bir sey üzerinde ucuz bir web hosting bosuna neden sizi ikna edebilir cevaplar.

1. Ne kadar ucuz bir web hosting maliyeti nedir?

Gerçekten ucuz tanimlamak baglidir. Diger ana ile mukayese gerekir, ancak, her ay en fazla on dolar dolar bir çift için ucuz bir web hosting bulmak mümkün olacak. Bak, kirk dolar her ay kadar mal hizmetlerdir ev sahipligi yapiyor. Sadece size hizmet yanlis tür seçtiyseniz hakkinda aylik harcama oldugu maliyet hayal

2. Ucuz web hosting saglayicilari için, ücretsiz bir deneme ya da bir sey var mi?

, Servislerinin test etmek ve denemek böylece Evet, ucuz web hosting hizmeti sunan en saglayicilar, normalde ücretsiz deneme oturumu (bazen bir ay) sunuyoruz. Bir ay geçtikten sonra, yine onlarin hizmetleri kullanmaya devam, ama sinirlamalari vardir olabilir. Eger onlar teklif var ki hizmet sevdim oldugunu düsünüyorsaniz, o zaman sirket tarafindan sunulan ucuz web hosting maliyeti yükseltmek için en iyi zamandir.

3. Kisa bir alan adi kullanilabilir olma ihtimali var mi?

Tabii ki var. Henüz alinmaz kullanmaya çalistiginiz adi sürece – en ucuz barindirma hizmetleri için, ayrica çok kendi etki alani adi seçme sansi var.

4. Ucuz bir web hosting ve ücretsiz web hosting arasindaki fark nedir?

Eh, çok sayida farkliliklar vardir. Ama, kolayca fark edecegi ana sey ücretsiz web host ucuz barindirma hizmetleri ile karsilastirildiginda sinirli özelliklere tekliftir. Baska bir sey ucuz bir web barindirma hizmeti, ücretsiz abonelik göre ana sayfanizin kenarlari boyunca hiçbir reklam olmasidir.
Asagidaki sorular ve cevaplar ucuz web hosting hizmetleri ile ne olacagini net bir görünüm verebilir. Ücretsiz host ile zaman kaybetmeyin ve daha pahali web barindirma hizmetleri ile paranizi bosa harcamayin.