sizin açik artirma is korumak

Bir sürü insan bilmiyorum eBay hakkinda bir sey birden fazla kullanici kimligi sahip olabilir. Hangi 1’den fazla eBay hesabi anlamina gelir.

Ben birden fazla kullanici kimligi olmasi önemlidir hissediyorum nedeni iste budur. Belirli bir kimligi ile eBay satis oldugunuzda, belirli bir nis için odaklanabilirsiniz. Eger web sitenizde kullandiginiz ürünlere tutabilirsiniz.

Baska bir kimlige sahip çok güzel bir baska nedeni sudur, eBay temelde açik artirma hesabi askiya ve (Kullanim Kosullari, Bölüm 9) askiya niçin söyleyemem. Sadece kullandiginiz hesabin askiya, ama ayni kredi karti bilgileri yer alir her hesap degil edecegiz.

Bu yüzden kendinizi yedeklemek ve adinizi ve kredi karti ile bir eBay kimligi almak ve daha sonra esiniz farkli bir kredi karti ile kayit olsun. Ben de farkli bir bilgisayarda da kullanilabilir öneririm.

Bu sekilde korunmasini ve eBay bir hesap askiya yaparsa, yine bu arada digeri kullanabilirsiniz. eBay hesabinizi geri alma hakkinda sizinle çalisma hakkinda oldukça iyidir. Sadece geri e-posta için biraz zaman alabilir.

Bu benim için deneyim disari geliyor. Belirli bir ürün piyasaya bir program vardi ve zaman içinde programa durmadi, ve eBay bana uyarmisti tekrar ögeleri listelenir. Onlar benim hesap askiya neden tam olarak hatirlayamiyorum, ben nakliye ve tasima ile ilgili ifadeler oldugunu düsünüyorum.

Ama benimle seyler çalismaya çok istekli, ve ben yeniden instated oldukça hizli bir hesabim var. Sistem izin vermez çünkü Ama bekliyoruz zaman, sizin adiniza yeni bir hesap çalismayin.