alisveris sepeti yazilim uygun optimizasyon ile arama motoru siralamalarini ve trafik artirmak

Arama motorlari onlari dostça yaparak alisveris sepeti yazilim çalismasini saglayin.

Bir alisveris sepeti yazilim isiniz için bir çok sey yapabilirsiniz: envanter ve nakliye takibi, fiyatlandirma, tasarim sablonu ve hatta görüntü barindirma. Ama ayni zamanda da online pazarlama çabalarinda size yardimci olabilir biliyor musunuz?

Sadece gerçekten onlari çalismasi için bunlari optimize etmek gerekir. Nasil hiçbir fikrim yok, asagidaki bazi teknikler basvurabilirsiniz:

1. Yinelenen içerik kurtulun. Is sahipleri bir çok Zaten yayinlanan bir makale göndermek zaman yinelenen içerigi sadece ne oldugunu düsünebilirsiniz. Ne bilmiyorum ayni zamanda alisveris sepeti yazilim basina gelebilecek olmasidir. Ama nasil?

Bir ürün sayfasi normalde bunu müsterilerinize arama ve göz için çok daha kolay hale getirmek için bunu yapmak için gereken farkli kategoride, olusmaktadir. Ögeleri siniflandirma sürecinde iken, yanlislikla veya kasten ayni kategorilere bir ya da bunlarin sayisi verebilirsiniz. Bu bir yinelenen içerik olusturmaktadir.

Yinelenen içerige sahip ne olur? Önce bu durumlarda söz konusu oldugunda çok hassas, özellikle arama motorlari, Google tarafindan cezalandirilmis alabilirsiniz. Bir rakip sürecinde size en yasanilir sehir olur baglanti esitsizlik de var.

2. Hedeflenen anahtar kelimeler kullanin. Ayrica ürün açiklamalari, baslik ve uygulamanin diger bölgelerinde anahtar kelimeler peppering tarafindan alisveris sepeti programi optimize edebilirsiniz. Ancak, unutmayin ki hedeflenen anahtar sözcük ve kelimeler sonra gerçekten ne konum. Bu, onlar trafik iyi bir miktar var demektir gerçekten ürün veya isin dogasi açiklar ve yüksek arama motorlarinda siralamasi olabilir. Herhangi bir ile gelemiyorum eger alisveris sepeti yazilim için, birkaç anahtar kelime öneri araçlari kullanabilir.

Eger konusunda dikkatli olmasi gerektigini orada bir sey varsa, bu anahtar kelime doldurma var. Eger yeterli oldugundan emin olun. Normalde, 2 ve% 8 arasinda anahtar kelime yogunlugu bile bir alisveris bir alisveris sepeti yazilim için ideal olarak kabul edilir.

3. Her zaman içerigini güncelleyin. Hedeflerinizi biri arama motorlari tarafindan dizine elde etmektir. Bunu basarmak için, alisveris sepeti sürekli arama motorlari tarafindan ziyaret edilmelidir. Her zaman alisveris sepetini daha fazla içerik ekleyebilirsiniz eger spiderability artirabilirsiniz. Sen belki de yerinde yayin hakkinda daha fazla açiklamalari, bunlara karsilik gelen basliklar görüntüleri ve hatta yeni makaleler ekleyebilirsiniz.

4. Görüntüler için alternatif metin baglantisi ekleyin. Alisveris sepetleri web sitenizde görüntüleri yükler görüntüleyebilirsiniz ragmen, ne yazik ki, arama motoru örümceklerinin onlari okumak mümkün olmayacaktir. Yalniz indeksi metinlere programlanmis olmasidir. Bu nedenle, görüntü endeksli olma sansinizi artirmak için, alternatif metinleri kullanin.

Eger yeteri kadar akilli iseniz, kendi ve sadece HTML düzenleyicisi kullanarak alisveris sepeti optimizasyon yapabilirsiniz. Bununla birlikte, profesyonellerden yardim istemek için korkmayin. Sen daha iyi simdi harcamak ve birisi sizin için dogru yapmak var.