e-ticaret alisveris sepeti yazilim – ticari web sitesi için bir temel kosulu

Birçok web sitesi en ticari bir web sitesi olarak islev hangi genellikle alisveris arabalari yazilim vardir. Bu alisveris sepeti yazilim ayni zamanda E-ticaret alisveris sepeti yazilim denir. E-ticaret alisveris sepeti yazilim web sitesinde ögeleri ve ürünleri seçmek için yardimci olur ve yapilan islemlerin toplam tutari hesaplar. Web sitenizin bu seçenek olmaz, o zaman insanlar online ürün satin almak mümkün olacak çünkü hiçbir e-ticaret sitesi bu yazilim olmadan çalisabilir.

E-ticaret alisveris sepeti yazilim temelde 2 tip biridir. Bir web sitenizin barindirma içerir kaydiyla web yükleyebileceginiz ücretsiz alisveris sepeti yazilim vardir. Ücretsiz alisveris sepeti yazilim avantaji kendi yüklemek ve yönetmek olabilir. Tüm islemler ve güncellemeler tamamen kontrolü ve denetimi altinda olacaktir. Çünkü her Ama dezavantajlari sizin sunucu yazilimi yüklemeniz gerekir ve bunun için yazilim yönetmek ve denetlemek için teknik personel ihtiyaci olacak vardir, ikincisi çok önemli olan yazilim, herhangi bir yeni yükseltmeleri olmaz yükseltmeleri bir yazilim için kullanilabilir, daha sonra yeni özellikler ve seçenekler bunun için kullanilabilir.

Eger müsterilerinizin bilgiler çok gizli tutmak ve kötüye gitmesini engellemek istiyorum çünkü Ayrica yazilim için ekstra güvenlik saglamak zorunda olacak. Sen kontrol etmek ve yönetmek alisveris sepeti yazilim ve ayni zamanda sunucu üzerinde yüklemek için ekstra personel ise gerekir. Eger ücretsiz alisveris sepeti yazilim ile gitmek ama yazilim yönetmek ve sunucu üzerinde yüklemek için ekstra teknik personel yönetebilirsiniz eger, sorunsuz bir çok yönetmek isteyebilirsiniz, ve büyük bir müsteri var ikincisi ise o zaman gerekir Kendi ücretsiz alisveris sepeti yazilim ve web sitenizden islemleri ve siparis kontrol ekstra bir bölüm yapmak.

Baska tür barindirilan alisveris sepeti yazilim oldugunu, bu hizmet genellikle aylik veya yillik ücret olarak hizmet vermektedir sirketleri tarafindan saglanmaktadir. Birçok kisi sadece kendi isine konsantre ve bu alisveris sepeti saglayicilari web sitesinde kendilerini yapilan islem ve emir yönetmesine izin çünkü alisveris sepeti yazilim ev sahipligi tercih. Barindirilan alisveris sepeti yazilim diger baslica avantajlari Sunucunuzda yazilim yüklemenize gerek kalmamasidir, bu alisveris sepeti saglayici tarafindan yönetilen ve düzenli olarak güncellenecektir, ayni zamanda yeni seçenekler ve özellikler katacak zaman için yükseltme yazilim mevcuttur. Daha sonra müsterilerinin bilgilerin güvenligini çok önemlidir, onlar özel güvenlik yazilimi yazilim herhangi bir sorun bu konuda endiselenmenize gerek olmayacaktir sonra olusursa kimsenin müsterilerinin bilgileri kötüye olabilir var saglamak, alisveris sepeti saglayici teknik egitim vardir ve personel onlara ekstra para ödemeden de müsteri destegi ile bu tür sorunlar ve anlasma yönetmek için.