facebook fan takipçileri para kazandirmak için nasil

Facebook en popüler sosyal ag sitelerinden biri. Sosyal ag sitesi, kisisel bilgileri, hoslandigi ve hoslanmadigi seyleri kendiniz hakkinda açiklayan, kendi profilinizi olusturabilirsiniz bir Internet tabanli web sayfasi, insanlarla arkadas olmak ve onlarla etkilesim. Bu halkin Bu gün çogunlugu Facebook, Orkut, Twitter, MySpace gibi bu tür sitelerde, bos vakit geçirmek ekleyerek fotograf, video, vb gibi ek özelliklere sahip, vs yeni arkadaslar ve mevcut ile temas halinde tutmak için bunu arkadas. Bunun yerine sadece site üzerinden sörf ve arkadaslarinizla karisarak, Hiç fanlar veya takipçileri bazi iyi paralar kazanmaya düsündüm?

Facebook fanlar veya takipçileri para kazandirmak için farkli yöntemler vardir:

Gönderme Sponsor: Fastrack, Adidas, Nike, vb gibi Markali sirketler size duvara kendi ürünlerinin reklam göndermek için belirli bir miktar sunuyoruz. Gönderme Sponsor her marka kendi duvara yeni ürün lansmani veya mevcut ürünleri ile ilgili bilgileri göndermek ve onlari ödemek hangi bir yöntemdir.

Affiliate pazarlama: vadeli ortaklik dolayli bir iliski yani, dogrudan kontrolü ile bagli ortaklik iliskisi olarak adlandirilir. Affiliate pazarlama diger yayincilar veya web siteleri isinizi gelistirmek nerede ecomerce ile ilgili bir pazarlama teknigidir. Affiliate pazarlama geleneksel havale ücreti kanal kavrami yani, bir ziyaretçi veya satis bagli reklamverenler veya diger kaynaklar araciligiyla is için olusturulan her zaman takip, satis belli bir yüzdesi o kaynagina gider. Bu sizin için kaynak üreten bir arabulucu olarak hareket için bagli kaynagina verilmektedir ödül bir tür. Facebook size Facebook hayranlari yani ortaklik baglantilari gelistirmek için bir seçenek var, bu durumda, linkleri araciligi ile tanitiyoruz herhangi bir satis Referans baglantilari sayesinde gerçeklesecek eger öyleyse, o zaman web sitesi tarafindan sabit komisyon belli bir miktar almak sahibi. Bu evde oturan birkaç kurus kazanma en kolay yöntemlerden biridir.

Online magaza kurma: Facebook gelir elde etmek bir diger yöntemi online magaza olusturmaktir. Eger Facebook profilinizde online magazalar olusturmak saglayacak çesitli online e-ticaret web siteleri vardir. Islem her türlü magaza üzerinden gerçeklesir, o zaman o satis belli bir yüzde yatirilacaktir. Ayrica size ag arkadaslariniza online magaza tanitmak için bir seçenek var, orada bile tarafindan farkli bir online magaza baslayabilirsiniz. Ürünleri bir dizi tercihinize göre bu magaza eklenebilir ve ayni zamanda size magazada istemiyorum olanlari kaldirabilirsiniz.

Facebook ticaret veya Sosyal ticaret kesinlikle internet pazarinda bir hit olacak. Geleneksel yöntemlere göre sosyal medya ticaret nispeten daha ucuzdur. Facebook’ta magaza kurmak için aktif ve sadik hayranlari dogru sayida olmasi ihtiyacim var. Simdi Facebook’taki is yapmak için nasil bir taslak var olurdu!