dragoncub.com ile yayinlanan kitap nasil

Her yil, bir milyondan fazla kitap dünya çapinda yayinlanmis oldugu tahmin edilmektedir. Ama bir ajan veya bir yayin sözlesmesi yoksa, nasil zeki bir halka sizin eseriniz çikmak ve kendinizi son bir ‘yazar’ diyebilirsin?

Online satis olarak, bu nasil. ‘Online kitapçi’ gelisi yayin çalisir yol devrim yaratti. Simdi, insanlar sadece bir kitapçida bir basili kitap satin almak zorunda degilsiniz – böyle DragonCub.com gibi bir online kitapçi indirebilirsiniz. ama bu sadece kolaylikla kitap satin almak için satin alma kamu izin vermez, ayni zamanda tomurcuklanan yazarlarin yani kitap satmak ve satin almak için yardimci olur. Bu geç 20. yüzyilin kendi kendine yayinlama patlamasinin bir uyarlamasidir, ama daha kolay ve daha teknoloji meraklisi nesil için güncellendi. DragonCub Amazon gibi büyük çocuklar karsi gitmek için planlama degil, ancak potansiyel yazarlarin daha genis bir kitleye için yayin firsatlar açilmasi için farkli bir yaklasim almistir. DragonCub bir yayinevi degil, ama ne yeni yazarlar için yapar kadar önemlidir – bu sürecin pazarlama tarafinda yardimci olur.

Bir kitap pazarlama karmasik bir konu genellikle bir yayin araci tarafindan halledilir ve cilt ve yazicilar oldugunu. Sonuç olarak, yazarlar kitap için ya da nerede, örnegin pazarlanan satiyor ne kadar, bu süreç nasil çalistigini üzerinde çok az kontrole sahip. DragonCub ile, tüm degisiklikleri bu. Basindan itibaren yazar sürecinin kontrol ve pazara gitmek ve ne kadar her biri için satilan kaç kopya onlarin kitabin dikte edebilirsiniz.

Öncül çok basittir. Yazar DragonCub ile satilik bir kitap kaydeder ve sirketin elle bu internet arama motorlarinda hak ettigi ilgiyi görmesini saglamak için optimize edilmis oldugundan yayin, hakkinda bilgi tam sayfa üretir. Kendi online kitapçi da yayin tesvik ederek, potansiyel müsterilerin kitap hakkinda bilgi ve DragonCub ile kitap satin alin. Daha sonra müsteri kitap gönderir yazar, için satis bildirim gönderebilirsiniz. Her ay, DragonCub dogrudan yazara her satis kar göndermek, reklam maliyetleri ve yönetim ücretleri için% 20 daha az. Bu kadar basit. Artik yayinci adresinin telif almak için aylarca bekliyor ve size yayin yapiyor ne kadar iyi hemen görebilirsiniz.

Bu sistem kendi kendine yayinlama kolay yapilir. Tanitim ve promosyon zaman alici yönü halledilir ve tüm yazar yapmak için vardir onlar online kitapçi üzerinden siparis ederken müsteriye mal gönderilir. Bir yayinevi ve gerektirdigi tüm faydalari kapi bir ayak almak için mücadele edilmistir Yazar için, bu çok daha kolay pazar için kitap alma yapan baska bir seçenek var.