bilmeniz gerekir … Eger basari istiyorsaniz basari sürüs online is felsefesi

Finansal piyasalar tüm dünyada daraltmak ve gelismis dünya hükümetleri durumu istikrara kavusturmak için güres gibi, bu çikmaz bir korkunç sonucu artmaktadir issizlik insanlarin bir azalan ekonomik güvenlik ile ittifak. Hatta su anda çalismakta olanlar bir is disinda olacak yarin emin degildir.

Küçük isletmeler yasiyorlar. Bununla birlikte, isik devam edilebilir bir alan online isletmelerin alani gibi görünüyor. Bilgi ve pazarlik için internet kullanan insanlarin sayisi zorlu ekonomik zamanlarda ile harcanabilir geliri azalir gibi, her yil artmaktadir. Internet bir para tasarrufu olarak görülüyor.

Bu kosullar altinda bu mevcut gelir sorunlara kalici bir çözüm olarak, online bir is kurma dikkate almak mantikli. Buna ragmen, online bir is bir yoldan zengin hizli bir olgu degildir. Bu online is basarisi elde edilir anlamak ve süreç çevreleyen tüm yutturmaca önlemek için önemlidir.

Genel olarak, size ter olmadan ya da çok kisa sürede internette büyük yapmak oldugunu söyler herhangi bir kaçinmalisiniz. Internet günümüzün rekabetçi is ortaminda ve bunu yapmak için iseniz rekabet üstesinden gelmek için nasil anlamak gerekir.
online is basari felsefesi

Bu makalede, online bir is yapmaya zaman lâzimdir ilk seylerden biri üzerinde duruluyor. Bu basari getirir online is felsefesidir. Online is basarisi sans ya da sans (bir piyango degil!) Tarafindan elde degil. Bu yöntem ile elde edilir. Çevrimiçi alici davranis destekleyen detayli mekanigi anlamak gerekir.

Eger internette bir sey ariyorlardi ki, ya da rahat net sörf ve ilgi bir sey dikkatimi çekti düsünün. Bunu tikladim ve bir sey ayrintilariyla bir sayfaya alinmistir.

O sayfadaki içerigin kalitesi üzerinde kalmak ve içerigi üzerinde çalisma, hemen sayfa terk olacak olacak olup olmadigini belirleyecektir. Içerigi bilgilendirici, ilginç, ilgili ise, iyi de desteklenen kaynaklarla, sunulan ve yapar grafik (grafik gerçekten metnin anlamini ekledigi gibi) ile metnin en iyi entegrasyonu, o zaman kalmak isteyeceksiniz ve malzeme çalisma.

Bazi ürün hakkinda bilgilerini ürüne ilgi böyle içerigi entegre ve ürün hakkinda tüm sorularinizi (objektif ve güvenilir bir sekilde) içeriginde cevap oldugunu hissediyorum olsaydi o zaman büyük olasilikla isteyeceksiniz ürünü satin almak.

SiteSell.com bu online alici davranis tanimak ve sevdirmek için ilk oldu. Bu açilimi CTPM adli bir kisaltma, içinde yakalanan …

içerik -> trafigi -> presell -> Paraya

SiteSell.com bu Içerigi (yani yukaridaki örnekte sizi çeken) Trafik çekiyor savunuyor. Daha sonra içerik trafik presells, bu enthusing bu bilgilendirme, ve tüm söylenmemis sorulari yanitlayarak trafik yani isitir. Böyle preselling bir sonucu olarak, içerik trafik Monetises, yani ziyaretçi satin neden olur. Bu felsefe simdi orada hemen hemen tüm online sirketlerin basarisi sürücüler.

Dogru sekilde yapilirsa bu “içerik kraldir” yaklasimi trafik ton, ayda sayfa izlenimi hatta milyonlarca olusturabilir. Preselling aslinda satis hedefleri gibi yerine insan gibi ziyaretçi tedavi anlamina gelir ziyaretçi ile bir iliski, insa sürecidir. Insanlar hayatlarini iyilestirmek için fikirler ariyor sitelerini ziyaret edin. Insanlar ilanlarina tiklayabilir ya da ilgilendiren bagli ürünler satin aldiginizda son para kazanma adim olusur.

Bu formüldeki en önemli sinirlayici adim trafik insa ediyor. Eger iyi bir trafik insa edemez ise, basarisiz olur. Ama genel formülü ses ve dogru yaparsaniz çalisir. Sadece insan o kadar vidalama olmadan uygulamak için zor olur.

Bu amaçla, SiteSell.com Sitesi Build It adi verilen online is olusturucu entegre bir amiral gemisi insa etti! online bir is kurma teknolojik karmasikligi gizlemek için. Bu yeni gelenler ve strugglers özellikle ilgili, ve tüm baslangiç ??için tavsiye ve online sirketlerin mücadele ürünüdür gibi oldugunu. Site o kurmak! CTPM, basari sürüs online is felsefesi etrafinda tasarlanmistir.

Sitenin avantaji Build It! bu hata yapma sansinizi azaltmak için teknik çözümler saglamasidir. Bir teknik çözüm saglayamaz durumlarda, size basarili yardimci olmak için açik talimatlar ve egitim verilmektedir.

Hatta Sitesi Bu! Kurmak ile, basari garantisi hala var. Bu bir get-zengin-hizli düzeni degildir. Hala baglilik ve bir online is basarili olusturmak için çaba alacak. Ama araçlar bu saglam bir paketi kesinlikle sizin lehinize basari oran koyacagiz. Eger gün is çikmak için yeterli kazanmak için bir teknoloji uzmani olmak zorunda degilsiniz.

neden insanlar basarisiz

Sitenin önemli yarari Build It! bu dogru eylemleri odakli kalmak yardimci olacak araçlar, rehberlik ve koçluk saglamasidir. Bu tür site ilk etapta olusturmak için anlamaya yardimci olmak için arastirma araçlari kolay kullanimli saglayan baslar.

Onlar basindan beri mahkum edildi siteleri olusturmak için bir sürü insan basarisiz. Bir blogger o hala 100’den fazla makale yazdiktan sonra bile herhangi bir trafik oluyor sikayet zaman Örnegin, gerçekten üzücü.

Bu site bile hemen hemen hiç talep var bir konu seçerek baslatilan önce onlarin en büyük hata yaptim insanlara anlatmak da üzücü … ya da bir bu köklü rekabet ile asiri doymus oluyor. Site o kurmak! Bu tür ruh-kirma sorunlari önlemek yardimci olabilir.

son sözleri

Bu makale basariya götürür online is felsefesi görüsme yapti. Asagidaki noktalar anahtar …

1. Online is basari sans degildir. Bu, bir yöntemdir.

2. Kazanan online is felsefesi CTPM, içerik, trafik, presell ve Paraya için bir kisaltma denir. Bu unsurlarin etkilesimi basari üretir.

3. SiteSell!, CTPM yaraticisi, üreticisi Sitesi Build It adli bir entegre online bir is yaratti! Baslangiç ??ya da online bir is düzeltmek teknolojik karmasikligi gizlerken Bu araç CTPM uygular. Araci güçlü tüm yeni gelenler ve strugglers tavsiye edilir.

4. Bir mahkum yolda baslamak için insanlar kendi online is basarisiz. SBI! Eger dogru yolda baslatmak saglar.