araba çizme sales_ stresinden

Olay organize sizin yigilmayi önce tüm gün geçirin. Ve çati disinda, ileri geri döken. Ne olabilir ve devam edemez ile ilgili tüm bu argümanlar.

Sizin daginikligi temizleyin. Peki araba çizme satisi bunun için iyi bir fiyat istiyorum!

Aracinizin yerel araba çizme için yigilmayi büyük agirlik tasiyabilir kontrol edin …

Benzin göstergesi kontrol, sizin araba lastikleri kontrol edin. Tüm temel kontrolleri genellikle arka ekstra agirlik yarim ton ile bir yolculuga gitmeden önce üstlenecek tamamlayin.

Yeni tespit daginikligi ile araç paketi.

Aslinda oturana kadar yeni tespit daginikligi ile araç birkaç kez yeniden paketleyin.

Eger esiniz arabaya almak mümkün olmayacaktir fark zaman yigilmayi açmak.

Istege bagli – araba ama esiniz arabaya böylece çesitli ögeleri birakin Repack. Ya da, (ya da kamyonet ya da kamyon) daha büyük bir araba satin almak.

Rotanizi planlayin. Dikkate Bu mesafe seyahat için gereken ekstra zaman ayirin. Ayni yolculuk yapiyor binlerce diger araçlarin olacak.

Tebrikler! – Yani, sabah kapali için haziriz. Sadece daginikligi ve araba çözmek için tüm gün aldi.

Sabah 5:00 için çalar saat ayarlayin – bu yataktan çikiyorum bakmak gerekir en son zamani.

Araba çizme Satis günü …

Bu sabah ve simdi bir gün önce basarili tüm zor isleri gelen aci. Peki, gün sadece (hala karanlik olsa da) basladi.

Kendinizi bir doyurucu bir kahvalti yapmak için emin olun. Eger kendi gidiyoruz eger birisi daginikligi ve araç (ya da durak satmak için aracin parçalari) çalmak olabilir gibi bazi yiyecek almak için aracinizin arka birakmak mümkün olmayacaktir.

Panik – Aniden üzerinde daginikligi yola bir tablo gerekir unutmayin. Yapistirma tablo, yatak odasi dekore etmek için kullanilir. Eger iken üzerinde elbiselerini asmak için kullanilan raylar size yatak odasi dekore. Bu mükemmel bir araç önyükleme satis aksesuarlari var!

Araba çizme satisi için yolculuk …

Artik araba çizme satis için yolculuga yola çiktik. Yolun daha sonra birkaç saat ve birkaç kilometre biraz sisli oldugunu fark. Bu sisli degil. Bu önünüzde yolda tüm arabalar duman oldugunu.

Sonunda, araba çizme satis tutuluyor alana yapmak. Bu çamurlu. Eger bot eski bir çift getirdin mi? Herkes bazi satis olup olmadigini görmek için bir göz yuvarlak var.

Araba çizme satisi …

Bu tanitim ücret ödemek ve arabanizi park. O kadar kötü degil. Çim yine büyüyecek – bir gün.

Zaman kurmak ve ilk müsteri beklemek. Ama hiçbir sey almak için önce, garip halk sürüleri size gelip sorular çok ileri sorun. Gibi, “Eger herhangi bir oyuncak var mi?”. Bu insanlar bayi, onlar nihai pazarlik ariyor, masum üzerinde av.

Simdi asagidaki gerçeklesmesi olasiligi daha fazladir, bu düsünüyor Ingiltere ve burada yagmur geliyor. Eger semsiye getirdin mi? Unutmayin, insanlar vicik mallar için daha az ödeme.

Müsteriler tarafindan akin ve hatta bir göz atmak durdurun. Sen rahatsiz. Bu insanlar kisisel esyalarini bakiyor. Bunlar eski olabilir ama onlar tarihin bir parçasidir. Size yargilamak mi? Istediginiz tüm seyler kurtulmak ve belki gün için tasarladigimiz tüm telafi için yeterli para kazanmak için.

Araba çizme satis maliyeti Sayma …

Sizin yigilmayi satisi oldukça iyi gidiyor – her zaman durumda. Ortalama booter £ 15 ve £ 30 ile alacak. (Daha sonra daha yigilmayi satin alma üzerinde harcama). Sizin kötü araç ya da bu egzersiz tamamlamak için kullanilan zaman belirgin asinma ve yipranma bile dahil degildir.

Bu yüzden bütün gün bir oynama mal oldu. Eh, en azindan bu istenmeyen yigilmayi kurtuldum. Simdi yapmaniz lazim tüm yeni daginikligi için bir yer bulmak. Ve ne satmak basaramadi tüm seyler hakkinda?

Uzun bir gün oldu. Hayir! Bu uzun bir hafta sonu oldu! Gerçekten tüm bu stres gerekir mi?

Asagidaki gibi gün için ortalama maliyetidir …

Borçlar:
30

benzin:
10

Giris ücreti:
10

Ögle yemegi ve atistirmalar
5

Diger daginikligi satin
10

kar:
-5

Cidden ama, çizme satis satin almak ve satmak için denenmis ve güvenilir bir yoldur ama alternatifler vardir. Ubos.co.uk. deneyin