bir kurus ödemeden para çevrimiçi yapmak için üç yolu

“Sen para kazanmak için para harcamak zorunda,” eski derler. Geleneksel isletmelerde, bu dogru. Eger satmak için stok, araçlari kullanmak, ya da tanitimi için paraya ihtiyacim var. Ancak, herhangi bir hisse senedi satin almadan ve zaten olmayan araçlar para harcamadan para çevrimiçi yapmak mümkündür. Tek ihtiyaciniz olan bir bilgisayardir.

1. Blog için ödeme yapilir.

Viral pazarlama yeni sicak egilim, ve blog orada sicak egilim. Iyi ya da kötü, sürece yorumunuzu dürüst oldugu gibi – – blogunuzda yüzlerce firma bir söz için ödemek. Tek ihtiyaciniz olan kendi nis uyan bir konu hakkinda aktif bir blog. Zaten bir blog yoksa, ücretsiz blog siteleri onlarca birinden ücretsiz olarak almak, ve dolduruyor baslangiç! Blogunuza kuruldugunda, size teklifler uyan bulana kadar siteleri “nakit için blogging” göz ve blog ise kazanmaya baslayin.

2. ödeme için anketler almak.

Pazarlamacilar giris istiyorum ve bunun için para vermeye istekli. Bir anket sitesi ya da bes ile kayit ve anketleri doldurarak baslar. Ilk basta özellikle düsük ücretli anketler için uygun olacak, ancak bir firma ile ün gelistirdik sonra, 20 $ için anketler almak için seçenegi 50 $, hatta her biri 200 $ olacak.

3. Ebay bir açilan nakliye magaza baslatin.

Zaten eBay iyi bir üne varsa, bu kazançli bir alani olabilir. Bir damla gönderen çalisirken, hiç stok dokunmadan bir magaza çalistirin. Eger eBay mal tanitimi ve daha sonra, içi onlari vardi sanki müsterilerine ödeme onlari satmak, bunu magaza geldi sanki siparis paketleri ve müsteriye dogrudan gönderir damla gönderen, bir siparis göndermek . Kar müsteri ödeme yapar ve damla gönderen ne ödeme ne arasindaki farktir. Müsteri ödeme yapar kadar damla gönderen ödemezseniz, çünkü cebinden ödemek asla.

Gördügünüz gibi, bu yöntemlerin her üç çaba – hatta internette, is olmadan para kazanmak için bir yol var çünkü. Ancak, hepsi özgürsünüz ve tüm kanitlanmis. Iyi sanslar ve mutlu kazanç!