Bir palet teslim çevrimiçi göndermek için en güvenilir ve en maliyet etkin yolu

Birçok kisi teslim seyler var, ama bazen basit kaydirmaya bilmiyorum. Ingiltere’de ülke çapinda bir sey toplamak ve sunmak için nasil bilir Bir sirket, Irlanda ve Kuzey Avrupa Middlesex, Wembley merkezli Premier paletli Limited (PPL) ‘dir. Sadece bir tas M1 koridorun basindan atmak ve paletli M25 Premier dagitimi için bir asal Londra’da ve çevresinde paletle mal toplamak ve sunmak için yer ve Ingiltere’nin No.1 aginin Ödüllü Üye olmak oldugunu içinde paletli yük Pall-Ex mükemmel ve garantili Sonraki Gün veya Hayir Pay hizmeti sunmak için harika bir konumda PPL koyar.

44ft yari römorklar, 18 ton ve 7,5 ton kamyon, sprinter ve transit kamyonet ve küçük ölçekli vanlar dayali yüksek top uzun tekerlek, Premier paletli Limited Teklife da ayni gün kurye sunmak için olaganüstü ve en maliyet etkin yolu arasinda degisen araç filosu ile ve Londra’da paletle mal teslimi.

Ile Pall-Ex yaninda PPL is Body Shop için The Body Shop, Mike Ricketts tarafindan koordine, Küresel Tasimacilik Baskani dahil kendi büyük müsterileri bazilari “Biz PPL kullanarak, akan teslimat açisindan daha fazla esneklik oldugunu biliyoruz yorumladi Bizim bölgesel dagitim merkezlerinden. Biz hizli bir sekilde mal dagitmak için gerektiginde, PPL çalismalari tamamlamak oldugunu güven var. ”

PPL ayrica yerel toplum içinde biliyorum. Sadece geçen hafta da Pakistan gida nakliye ile Pakistan Sel magdurlarina yardim için ücretsiz hizmet bagis için yerel basinda Harrow Observer vardi. David Nanson, BT ve paletli Premier pazarlama müdürü “Hüseyni Islam Merkezi’ne yaklasik 15 gönüllü gida 1.500 karton ile kamyon kadar yük yardimci” yorumunu yapti

“Kutulari tüm sellerden etkilenen insanlara yardim için gerekli ürünleri içerir. Bu is hakkinda degildi, bu Böyle iyi bir neden oldu. Insanligin bir hareket oldu ve biz yardim için için mutlu.”

Paletli Premier tam takip ve izleme, iyi sigorta, rekabetçi fiyatlar ile ve gerçekten kullanici dostu arayüzü ile PPLOnline.co.uk de palet teslimat ve koleksiyonlari için en yeni online rezervasyon sitesi yayimladi sadece olan bu web sitesi hizli en sik biri haline geliyor Çevrimiçi Palet teslim arama motoru arar.

Yani güvenebileceginiz bir tasimacilik sirketi gerektiginde, insanlar, zamaninda teslim etmek her zaman güvenebilirsiniz, bu sirket Premier paletli Limited.