Büyük bir karli listesi hazirlamak için sirlari

Iyi bir liste ile online bir is bir liste olmadan bir is olarak zaman içinde bes on kat çok para kazanabilirsiniz. Bu nedenle, bu büyük bir liste olusturmak ve dikkat çekmek için önemlidir. Ama nasil bunu?

Her seyden önce, Google’in kitap disinda bir sayfa alir. Onlarin slogani ‘hayir zarar mi.’ Oldugu listenize ilgili ayni tutum gelistirir. Büyük bir komisyon öder ve paraya ihtiyacim var sirf bir so-so ürünü tavsiye asla. Listenizin özen ve para kendisi ilgilenir.

Abonesi ile iyi bir iliski kurmak. Sik sik onlara yardimci olabilir nasil soran e-postalar göndermek. Ve yardim isteyen e-postalara cevap zaman, onlara yardimci olmak için can her seyi yapmak. Derhal kendi e-posta cevap emin olun. Eger ‘daha önemli seyler. “Aslinda bunu yaparken iki veya üç gün boyunca kapali koymayin, listenizi sahibi en önemli varliktir.

Onlari free ebooks, raporlar, ve kendi is (yada ilgi) ile onlara yardimci olmak için pek çok bilgi gönder. Eminim abone her hafta en az bir özgür almak için bir çaba. Ve her zaman onlari konu satirinda ücretsiz bir sey veriyoruz devlet. Bu, e-postalarinizi açmak için endiseli olmasini saglar.

Günlük olarak teklifler veya e-posta ile bombardiman yok. Onlari freebies gönderme ve iki ya da üç kez bir hafta sunuyor. E-postalari her gün gelip hemen hemen hepsi satis sahasi oldugunda, insanlar çikmak için daha egilimli olacaktir. Listenizdeki üzerine onlari almak için çok çalisti, çok sik sahalari yaparak onlari yabancilastirmak degil.

Hiç süphesiz, listenizi sahibi en degerli varliktir. Bu yüzden dikkatli davranin. Listenizin özen ve listesi ilgilenir.

Eger para kazanmak için ögrenmek istiyor musunuz? Benim yeni e-kitap alin ve online para kazanmaya baslamak!