daha fazla gelir elde e-ticaret reklam

E-ticaret reklam web sitesinden kar maksimize çok altinda oranli yoludur.

Hala ilgili ürünler için reklam göstererek çikarken ziyaretçilerden birkaç kurus yapmak ve ayrilmadan önce bu sekilde bazi gelir yakalayabilir.

E-ticaret reklam iki popüler formlari, Google Adsense veya Azoogle gibi programlari kullanarak sitenizde afis veya metin reklam yerlestirerek içerir.

Reklam iki en popüler formlari gösterim ve tiklama basina maliyet basina maliyet.

Her biri kendi faydalari vardir:

Gösterim modeli basina maliyet kullanarak e-ticaret reklam

Bu reklam en basit seklidir, yapmaniz gereken tüm sitenizde banner reklamlar göstermek oldugunu.

Web sitenizde görüntülenen reklamlarin belirli bir süre için para belirli bir miktar ödenecektir gibi bu en iyi sistemdir. Sorun renk düzenleri üzerinde kontrol sahibi veya çirkin olabilir afis görünmüyor oldugunu.

Reklamverenler ödeyecek ne kadar göre degisir, ama iyi bir örnek 1,00 $ CPM oldugunu. Onlar 500 views ayarlanmis reklam kampanyasi olsaydi, web sitenizde görüntülenen her 500 adet 1.00 $ olacakti.

Sen bu reklam türü ile zengin almak için bekleyemezsiniz ama ellerini ve sadece her ay hosting ücreti için ödeyebilirsiniz.

Tiklama basina maliyet modeli kullanarak e-ticaret reklam

Reklam tiklama basina maliyet sitenizde reklam görüntüler ancak görünümleri ve görünümü üzerinde daha fazla kontrole sahip. Ancak, yukaridaki gösterim model basina maliyet aksine, tiklama e-ticaret reklam basina maliyet ziyaretçilerinizin size ödeme önce reklamverenin sitesini ziyaret etmek için reklam tiklayin ister.

Reklamverenler site üzerinden bir ziyaretçi tikladiginda neden tiklama modeli basina maliyet kullanarak düsünmelisiniz eger sadece ödeme gibi?

Eger özellikle reklam bütçeleri daha büyük ve isletmeler müsterilerine getirmek için daha fazla harcama daha rekabetçi nisler, bu model kullanarak daha fazla para kazanabilir çünkü.

Bu tabii ki tiklama modeli basina maliyet çok çekici yapti kadar tiklama basina bile 70 $ bir nikel bir sey kazanmak mümkün olabilir.

Tiklama basina ödeme modeli kullanarak e-ticaret reklam sitenizin içine reklam uyum saglar. Bu web sitenizin mevcut renk düzeni uyum böylece renkleri ve yazi tiplerini degistirebilirsiniz.

Muhtemelen tiklama reklam program basina en iyi ve en esnek maliyet Google Adsense.