entegre bir web sitesi ile dinamikleri rms

Günümüz toplumunda, modern yasam hemen her yönüyle bir ürün veya hizmet iletisim kurmak için internet kullanimi içerir. Web siteniz meslek ve tugla ve harç magaza önünde birincil temsilidir. Kaliteli alisveris sepeti yazilim yatirim yapmak, is internet pazarlama için kesinlikle gereklidir. Web sitenize trafik almak için kaynak yatirimi günümüz is için uygun oldugunu. , Ziyaretçinin dikkatini yakalamak tüketici güven ve disari tiklayarak gelen ziyaretçilerin giris yapmasini önlemek olacaktir kaliteli bir web sitesi tasarimi cabasi.

Bugün web siteleri kaynaklari ve kolayca evinizin konforu çikmadan çevrimiçi ürün elde etmek için bir yol olarak kullanilir. Web siteniz her zaman tasarlanmis ve akilda online ziyaretçi ile gelistirilmelidir. Kaliteli arama motoru dostu yazilim ile görsel bir çekici web sitesi gerçeklestirerek basari ve zenginlik için dogru yolda olacak.

Satis sistemleri tugla ve harç is sahiplerinin noktasi arastirma yaparken simdi göreli kolaylikla ayni anda bir web sitesi entegre edecek özellikleri dikkate vardir. Sonuç olarak entegre bir e-ticaret çözümü var perakende yönetim sistemlerinin popülaritesi sürekli büyüyor ve olmayanlari hizli bir sekilde rekabete disari kaybediyorlar.

Microsoft Dynamics RMS bugün piyasada satis sistemleri üst noktalarindan biridir. Microsoft Dynamics RMS bagimsiz yazilim üreticisi sirketler (ISV) RMS ile özel uygulamalar entegre etmelerine olanak verir. Satis uygulamalari çogu diger nokta 3. parti ISV entegrasyonlar için izin vermez kapali bir sistem var. Öte yandan Kosmos Merkez ayni zamanda kullanicilarina açik kaynak piyasada iyi e-ticaret çözümleri birine sahiptir. Kosmos Orta en e-Ticaret RMS entegre yazilim ISV ??sertifikali edilmis ve açik piyasadaki en iyi çözümdür etti. Yazilim fiyat, açiklamalari, görüntüleri ve bir zamanlayici üzerinden web envanter sayimi dahil olmak üzere tüm madde kayitlari itin ve ayni zamanda RMS geri siparislerinizi indirir. Web sitenize korumak için ayri bir gelistirici ise ederek giderleri artirmak için gerek yok. Simdi, her sey Kosmos Orta bütün otomatiktir. Kosmos en e-ticaret yazilimi açik kaynak kodlu oldugu için o da çok ucuza kendi arabasi özellestirmek için web sitesi sahibi esneklik veren 3. parti modüller yüzlerce ile entegre. Kosmos çözüm de kesinlikle dogru bugünün pazar yerinde rekabetçi kalmak için gerekli olan kutu, disinda gelismis arama motoru pazarlama yetenekleri vardir.

Microsoft Dynamics RMS ve Kosmos Orta ortaklik 2006 yilindan bu yana kazanan bir e-ticaret çözümü olmustur. Entegre RMS web sitesi tasarimi ve islevselligi ayni zamanda herhangi bir magaza sahipleri ihtiyaçlarina uyacak sekilde özellestirilebilir. Karsilastirir piyasadaki baska bir çözüm gerçekten var. 503.977.0171 de Kosmos Merkez Iletisim (Ücretsiz (888) 2-Kosmos) ve bugün bir canli online gösteri isteyin!