iyi bir üne Eger ebay bir sey satmak yardimci olabilir

EBay rekabet oldukça sert oldugunu. Sitenizde müsteri getirmek istiyorsaniz ne yapacagini bilmek zorunda. Iyi bir üne sahip alicilar etkileyen seylerden biridir. Eger onlari iyi tedavi edecek saygin bir alici oldugunu müsterilerinize ikna için çok çalismak gerekir nedeni budur.

Birçok müsteri için en önemli seylerden biri, diger önceki müsteriler tarafindan teklif edilen geribildirim. Kötü geri bildirimler aldiysaniz eBay müsterilerinin çok gelecekte önlemek olacaktir kuvvetle muhtemeldir. Öte yandan, bir pozitif geri besleme size daha fazla müsteri getirecektir. Eger iyi bir üne sahip olmak istiyorsaniz Yani, mümkün oldugunca çok olumlu geri bildirimler puan var.

Bu sabir ve saygi ile müsterilerine tedavi ile bu çok istedim iyi dereceleri elde edebilirsiniz. Onlar söylemek ya da istemek ne yanlis olsa bile, bu sakin olmaya ve yanlis nerede onlara açiklamak esastir. Eger anlasma olmadigini görürseniz, geri ödeme ve özür dilemek için hazir olun. Bu zaman ve para kaybi olarak görünebilir, ama aslinda bu size daha fazla müsteri getirecektir.

Ayrica, bir müsteri sizden bir öge satin zaman “siparis için tesekkürler” gibi, bu basit kelimeler eklemeyi unutmayin asla. Siz ve alici, ya da zamaninda gelmezse paket arasinda bazi yanlis anlamalar vardir, size müsteri size onu neden rahatsizliktan dolayi ne kadar üzgün oldugumu söylemek hangi bir e-posta gönderdi gerekmektedir.

EBay sadece bir hesap olmasina izin verir, böylece müsteri uygunsuz tedavi önce iki kere düsünmek gerekir. Bir veya birkaç olumsuz geri bildirimler önemli müsterileri arabayla ve itibar berbat edebilir. Eger eBay satmak nesnelerin olursa olsun, basarinin anahtari saygin ediliyor.