microsoft e-ticaret basari için ag geçidi saklamak

Basarili bir perakende is damgasini teknoloji kullanimi bulunmaktadir. Eger entegre bir süreç üzerinden online satan varsa sizin ve çalisanlarinizin, sonunda BT etkili olup olmadigi ve olup olmadigini, kullandiginiz satis sisteminin hangi noktada. Perakende sektöründe teknoloji kullanimi bir zorunluluktur bu gün size satis artirmak ve tüm yil boyunca tamamlanmasi önde kalir böylece. Microsoft Perakende yönetim sistemi yerlere is alabilir ve perakende is için yeni kanat vermek, bir Microsoft dinamikleri RMS sepeti uygulamasi için gidebilir böyle bir uygulamadir.
Microsoft dinamikleri RMS sepeti genellikle Dynamics RMS ve e-ticaret magazasi entegre tam bir alisveris sepeti sistemidir. . Tüm uygulama NET platformu (bu sira PHP yapilabilir ragmen) üzerinde gelistirilen, bir web entegratörü ile (XML dosyalari olusturur ve okur), Microsoft e-ticaret sepeti Dynamics RMS perakendecinin sonunda çalisan ile iletisim kurar. Web entegratörü yüklenenler Microsoft e-ticaret magaza ve bir kez siparis geçirilir için RMS adresinin Ürün detaylari, ayni web entegratörü, Microsoft e-ticaret sepeti perakende yönetim sistemi için emir indirmek için yardimci olabilir. Tüm süreç elle kontrol edilen veya tamamen otomatik olabilir. Siparis sikligi ve envanter durumuna bagli olarak, güncelleme stok ve siparis indirme islemleri planlanmis olabilir ve neredeyse gerçek zamanli olarak korunabilir.

Microsoft e-ticaret arabasinin üst faydalari sunlardir:

• Eger iki ayri is gücü korumak için gereken olmayan bir Microsoft dinamikleri RMS sepeti uygulamasi yönetmek için. Perakende magaza yöneten ayni isgücü de rahat Microsoft e-ticaret magaza yönetebilirsiniz

• Her ikisi de tugla-n-harç magaza ve Microsoft e-ticaret sepeti perakende is her alaninda kusursuz islemleri sonuçlanan Microsoft’un güçlü Perakende Yönetim Sistemi ile servis edilir

• Eger Microsoft e-ticaret magaza istediginiz herhangi bir görünüm verebilirsiniz. Onlar alisveris yaparken Müsterileriniz hareket ve çevre dostu, ayni kolayligi yasayacaksiniz.

• Tüm is rakamlar konsolide edilir – fiziksel magaza ve online satis. Artik ayri ayri satis raporu isleme ve daha sonra özenli bir sekilde her seyi harmanlamak.

Ancak Microsoft, e-ticaret magaza için dogru satici almak o kadar kolay degildir. Isinizi çalistirmak için dogru seçenekleri / özellikleri verecek kadar esnek piyasada birçok yok. Onlar özellikleri bol sunabilir, ama sonunda, bu ne sunduklari Eger online perakende is için gereken ne önemli degil. Yani, yerine önceden hazirlanmis bir dizi seçenek sunan, Microsoft dinamikleri RMS sepeti saglayici tüm modülleri ya da gerçekten gereken seçenekleri gelistirme yetenegine sahip olmalidir. Her seyden önce, satici çözüm için bir servet sarj olmamalidir; Microsoft e-ticaret sepeti sistemi esnek olmasinin yani sira, çok uygun olmalidir.