mükemmel bir açik ofis mobilyalari bulma

Ticari gayrimenkul için artan maliyet ile birlikte, azaltmak ya da yükünü en aza indirmek isteyen sirketlerin verimli küçük is yerlerinde çalisanlari karsilamak için denemek zorunda kalmislardir. Mimari çözüm açik ofis. Açik ofis mobilyalari 1960’li yillarda tanitildi zaman, binalar genellikle tasarlanmis ve farkli insa edilmistir. Çok ortalama ofis tesisin uzun, koridorlar baglanti duvarli, dul ofisleri, iç konferans alanlari ve dizeleri bir dizi ile disari atilmistir. Küçük, açik idari Bullpen alanlarda isçilerin küçük bir “çalisma” alani ve hiçbir gizlilik vererek, geri geri masalari ile doldurulmustur. Tasarim çok pahali oldu ve degistirmek dirençli. Açik ofis mobilya yeni bina tasarimi için kanal oldu.

Dis özel ofisler birçok çikarildi zaman, ofis alani daha etkin çalisan giderek artan sayida karsilamak ek degerli kare görüntüleri ekleyerek açti. Açik ofis mobilyalari bir kritik yönü daha küçük bir ayak izi isgal ederken gizlilik saglayan, böylece çalisanlarin görev ihtiyaçlarini karsiliyor, dikey bosluk verimli kullanimi yapar. Kitaplar, kilavuzlar, dosyalar ve çalisma yüzeyi üzerinde kisisel esyalar koyarak, isletmelerin degerli taban alani kaydetmek ve daha küçük bir alanda daha fazla kisi koymak edebiliyoruz. Ve çünkü masalari için raflar yakinligi, evrak ve diger malzemelerin kolay erisilebilir ve hantal, çok yer kaplayan dolaplari veya uzaktan raflarinda uzak açti degildi. Açik ofis mobilya sirketleri bir mali ses çözümü ve yatirim daha büyük bir getiri verdi.

Sirket yerden tasarruf açik ofis mobilya almak isteyen, ama bazen para kazanmak için önemli özelliklerinden vazgeçmek arkasinda MAiSPACE düsünce süreci anlar. MAiSPACE taban alani verimliligini artirirken tüm is istasyonu çekici hale seçenekleri ve isçi verimli kaliteli, düsük maliyetli açik ofis mobilyalari saglayarak sirketlerin para tasarrufu saglar. Off-modüler yetenekleri gibi özellikler, tavan yetenekleri ve lay-kablolama, tasarimcilari ve tesis yöneticileri bizim açik ofis mobilyalari, fonksiyonel güzel ve uygun maliyetli hale getirmek için gereken araçlari saglar. Için zemin, paneller istifleme ve de-istifleme Bütçe dostu MAiSPACE açik ofis mobilyalari kullanarak, sirketler tüm gayrimenkul endiseleri gidermek ve dolar germek için yetenegi verir.

Açik ofis mobilyalari bir diger önemli unsur kendine özgü esneklik. Sirketler gelistikçe, çalisan sayisi ve çalisma biçimlerini sik sik degistirin. Kuru duvar degistirilebilir iken, bir daginik, zaman alici ve pahali olan bu. Onun kolayca monte ve yeniden kullanilabilir parça ve adet açik ofis mobilyalari, dogasi çok ve tasarim, esnek ve degistirilebilir geregi,. Ofis is istasyonlari ay içinde yerine bir gecede tekrar tekrar düzenlendi olabilir böylece, modüler ve tamamen mobil – bölümler ve onlara bagli masalari ve raflar – Fikir açik ofis mobilya parçalari sahip oldu. MAiSPACE bu orijinal açik ofis mobilyalari kavramlari almis ve güzel, istiflenebilir açik ofis mobilyalari sistem yaratti. Tesis yöneticileri artik en az kesinti ve en az alimlari ile açik ofis mobilyalari kullanarak degisim sorunlari çözme çile mücadele yetenegine sahip.

MAiSPACE birincil odak yüksek kaliteli, düsük maliyetli açik ofis mobilya üretimi oldugu için, sürekli ürünlerimizin görünüm, tasarim ve performans iyilestirmeler yapiyoruz. “Açik ofis mobilyalari” kutunun disinda düsünme, MAiSPACE tasarimi tamamen etkili olurken çalisma çekici bir görünüm saglamak için esneklik ve fonksiyon içeriyor. Yigin yetenegi ve de-yigin Panel Çerçeveleri sendeleyerek duvara yükseklikleri saglar ve ofis is istasyonu düzeni gelistirir. MAiSPACE tasarimlari kadar yekpare açik ofis is istasyonu arayan Scott Adem’in “Dilbert” kaldirilir. Açik ofis mobilyalari veya “kabinleri”, diger taraftan, MAiSPACE. Disiplinli kutulari ve steril, tek tip kisisel olmayan çalisma alaninin bir labirent görüntülerini çagristiriyor çalisanlarinin ihtiyaçlarini hedef ise sirketlerin görsel olarak çekici ayak izi olusturmaniza olanak saglar, onlari üretken ve rahat verme . 3 cam üç tip, ½ da dahil olmak üzere 15 üzerinde kiremit seçenekleri ile “kalin paneller, MAiSPACE ayni anda, görüs ve gizlilik tesvik. Siz hissetmeden, önemli açik ofis mobilya mimari hissediyorum alabilirsiniz” in kutulu ”

Geleneksel mobilya üzerinde açik ofis mobilyalari bir diger önemli avantaji is istasyonu ergonomik olarak dogru yapma yetenegi oldu. MAiSPACE tarafindan üretilen açik ofis mobilyalari bireysel tercihlerini karsilamak için esnek ve ayarlanabilir. Kullanici 1 inç artislarla ayarlanabilir panel asili bilesenleri, en uygun yerlestirme belirleyerek rahat bir ortam yaratir, is istasyonu için esnek olmayan elle yönlendirme sahip ve kaskad kenarli egrisel çalisma yüzeyleri. Klavye tepsisi ve araci demiryolu fayans araci çalismak kolay erisim saglar. Etkinligini içeren ve refahi sistemleri mobilya alimlari içine ergonomi yönlerini isçi tazminat, sigorta harcamalari ve devamsizlik önemli bir azalma açisindan maliyet avantajlari üretebilir. Bizim açik ofis mobilyalari da isçiler üretken hem de ve kendi kimliklerini ifade izin off-modüler yetenekleri ile tackable akustik fayans, is takim raylar, beyaz tahta ve olmayan elli bilesenleri vardir. Açik ofis mobilyalari sicak ve rahat, konforlu çalisma alanlari olur.

Duvar bosluklarina ya da güç kaynaklari, ele alinmasi gereken elektrik ve güç sorunlari kolay erisim yoksun büyük açik hava alanlari içerecek sekilde degistirilmistir tasarim olustururken. MAiSPACE açik ofis mobilyalari gelistirilmesi ve istiflenebilir paneli sisteminde standartlara uyumlu plug-and-play kablo yönetim sistemi patent ile sözlesme mobilya sektöründe devrim. Bizim açik ofis mobilyalari dahil Patentli bölge dagitim sistemi plug-and-play baglanti, kablolama yatiyordu-ve sektörün en büyük kapasitesine sahiptir. Bu, bugün herhangi bir ag veya sistemini destekler, ama aslinda büyümek ve çok kolay bir gibi degistirmek için tasarlanmis tek açik ofis mobilya ürünleri biridir sadece. Kablo çalisir, havalanma paneli kesimleri arkasina koydu birlikte degil ve yapi elemanlari ile avlanir, çünkü yönetmek ses, veri ve güç kablolari MAiSPACE açik ofis mobilyalari ile çok kolaydir. Daha düsük maliyetli mobilya montajcilar tarafindan yüklenen beri MAiSPACE modüler mobilya kablolama da ilk yükleme tasarruf edebilirsiniz. Kablo montajcilar sadece “çalisir” ve müsteri ve çalisan olabilir sonunda baglanti yapmak gerekir.

Açik ofis mobilyalari burada kalmaktir. Açik ofis mobilya gerçekten kendi binasi, kendi kurum kültürü ve uzay için dogru çözüm oldugundan bilenler için, onlar MAiSPACE kullanarak finansal hedeflerine güzel karsilanabilir emin olabilirsiniz. Artik fonksiyonu, tutumluluk ve muhtesem arasinda seçim yapmak zorunda. MAiSPACE mevcut personel taleplerini karsilamak için degil, ayni zamanda önceden plan yardimci olmak için degil sadece, en iyi ve en uygun maliyetli açik ofis mobilya düzeni üretmek için tasarim ekibi içi profesyonel saglayacaktir. Bizim tasarimcilar tüm tesis sorunlari anlamak ve en uygun açik ofis mobilyalari ürün uygulamalari kullanir. Sen MAiSPACE en güzel tasarlanmis, bütçe dostu açik ofis mobilya kalitesi ile kurumsal çalisma alanina stil, tasarim ve fonksiyon getirebilir.