nasil elektronik ticaret gelecegi görünüyor – iyi ya da kötü

E-ticaret online ürün veya hizmet satin alma ve satmaktadir. Muhtemelen 21. yüzyilin en büyük sanayi devrimdir. Basarili eccommerce yakinda Web ayrilamaz bir kavram olacak. Bunun temel nedeni online alisveris bugün bir kükreme üzerinde olmasidir. E-ticaret hizmetleri yogun rekabet videolari büyüme genisletmek ve gelistirmek için yardimci olacaktir. Modern çagin internet satis patlamasi görmektir ve bu da basarili bir e-ticaret sektörü için önemli bir nedenidir.
E-ticaret tüm dünyada is nasil yardimci olur:
Bugün, e-ticaret isletmeler önce hiç olmadigi gibi yardimci oluyor. Dünya ekonomisindeki büyüme e-ticaret ezici kullanimi nedeniyle. E-ticaret Online Transaction Processing yeni teknikler, Elektronik Fon Transferi, Tedarik Zinciri Yönetimi, Elektronik Veri Degisimi, Internet markerting, Envanter Yönetimi ve daha fazla tesvik eder. Dünya is e-ticaret üzerinde son derece baglidir. Online alisveris veya perakendeciler olun, bunlarin her biri tam kapasite ticaretin bu orta EXPOLIT çalisiyor.
avantajlari var:
Her yil e-ticaret firsatlar sayisi çok büyük büyür. Geleneksel magazalarda bu göre online magaza satis hacmi daha büyük ve daha iyi. E-ticaret kalite faktörü için miktar hizli her geçen gün daha belirgin hale geliyor. Bu öncelikle e-ticaret ‘cografi etken’ ortadan kaldirir olmasindan kaynaklanmaktadir. Bu sadece nerede olurlarsa olsunlar, onlarin talepleri ile bir araya geldi olacagini müsterilerine aktariyor.
neden gelecekte bir çöküs karsilasabilecegi – sakincalari:
Bir sey gül sadece bir yatak olmamisti. Bu da bir e-ticaret ile aynidir. Ondan durdurma müsteri ve tüccar bu konuda giderek bu vardir birkaç dezavantajlari vardir. Büyük sorunlardan biri bir sürü insan ürünleri satin alma sanal deneyim memnun olmasidir. Müsteriler uzakta kilometrelerce ve sadece sitenin resimde ürün bakarak ve bu bir dezavantaj haline gelmistir tadini çikarin. Görüs saticinin bakis açisindan, e-ticaret müsteri ile dogrudan yüz yüze deneyimi sunmuyor. Görme eksikligi is etkiler ve zayif bir büyüme neden olabilir. Online ugrasan sosyal ihtiyaçlari veya tatil istek tatmin etmez gerçegi gibi bile nedenlerle önümüzdeki yillarda bir zoraki kavrami e-ticaret yapabilirsiniz.
Yukaridaki artilarini ve eksilerini bakti, avantajlari ve e-ticaret dünyasinin dezavantajlari, bir tek bu gelecegi bizim ellerimizde oldugunu söyleyebiliriz. Tüm eksilerini ortadan kaldirmak için çalisiyor ve profesyoneller üzerinde çalisiyor, bu konuda dogru sekilde gitti ise, tüm dünya e-ticaret ile yararlanmis olacak.