nis plani yorum – tüm sistemin arti ikramiye tam bir genel bakis

Eger internet her yerde iseniz size nis plani hakkinda duydum varsayalim, ama degil mi her ihtimale karsi, bu Internet e-ticaret etrafinda tabanli bir ders programidir. Bu internet üzerinde satis fiziksel ürünler için bir magaza olusturma hakkinda adim harita ile tam bir adimdir. Her sey dahil, nis seçimi bu yana, aslinda sitenizde para kazanmak kadar.

Ben tüm kurs okudum, ve ben tamamen içerigi ile etkilendim. Sadece simdiye kadar gördügüm en iyi sistem, ben henüz tamamlamamis olan, ama knowleage için ben is var, tüm söyleyebilecegim bu adamlar sadece birinde bu kadar çok sir ve stratejiler ortaya koymak için deli olmasi gerekir programi. Bu konuda kizdiracak pek çok Guru oldugunu biliyorum.

Ben ürün hyping am gibi gözükecek sistemi hakkinda konusmaya devam Ancak, ben bunun yerine bir nis plani yorum veren çok, bu yüzden, ben degil tam bir özet bakis sunacak seviyorum, bu yüzden sizin için görebilirsiniz Kendinizi ne nicheblue ilgilidir.

Bu nis plani derlemede, size Niche Blueprint içeren hakkinda bir fikir vermek için elbette bakis her bileseni olacak.

Bu nis plani yorumda listelenen içerige ek olarak dahil belirtilmeyen baska bilesenler de oldugunu unutmayin:

Internet pazarlama temelleri üzerinde yepyeni bir video serisi

Bu ders için özel olarak olusturdugunuz DropShipBlueprint.com için ücretsiz bir ömür boyu üyelik. Aksi takdirde ‘Niche Blueprint’ $ 397 alicilar mal olacak bir hizmet – Bu onlar kurmak ve ‘World Wide Markalar’ için bir rakip oldugunu yeni bir hizmettir.

Kaliteli ve hazir-to-go E-ticaret Magazasi sablonlari ve yazilim büyük bir seçim ..

Her modülde bulunan ne olacagini odak bu bir özet nis plani yorum unutmayin. Her bir modül asagidaki biçimde teslim edilecektir:

m 1 – programa giris …
Bu, tüm malzemelere getirilmesi olacaktir. Onlar bir Niche Blueprint her parça tanima ve hepsi birbiri ile uyumlu alirsiniz. Biz her modül onlari tanitmak, ve ne ögreneceksiniz ve ne her tamamlanmasi sonuca varilmalidir var ile ilgili beklentileri koyacaktir. 3 PDF en / 1 video.

m 2 – nis seçimi …
Bu modül onlarin nis beyin firtinasi ve arastirma için bir süreç gösterecektir. Onlar Niche Blueprint magaza ve ne kadar hizli yapmak için birçok fikirler nasil ögreneceksiniz, ama kaliteli pazar arastirmasi onlar ile ileriye tasimak hangi fikirleri belirlemek için. Bu modül sonra, 3 aday ve Niche Blueprint deposunda çalismaya baslamak için 1 üst aday olacaktir. 4 PDF en / 3 Videolar.

m 3 – tedarikçiler bulma ve ürün fiyatlandirma …
Bu modülde, onlar Dropship Blueprint ve sattiklari için gidiyoruz ürünler için kaynak bulmak için baska yollar nasil kullanacaginizi ögreneceksiniz. Buna ek olarak, en iyi sekilde ürünlerin her fiyatlandirmak nasil ögreneceksiniz. 3 PDF en / 2 Videolar.

m 4 – Bir etki alani adi bulma …
Bu modül nasil bir web sitesi adresi (alan adi / URL) elde etmek gösterecektir. Seçim yapmak için kriterleri açiklamak ve en iyi çözümü bulmak için araçlar gösterecektir. 2 PDF en / 1 video.

m 5 – nis plani magaza insa …
Bu modülde, kendi Niche Blueprint magaza insa edecek. Hizla yüklemek ve Niche Blueprint E-Ticaret platformu yapilandirmak ve katalog ve magaza görünümünü kurmak için nasil ögreneceksiniz. 5 PDF en / 8 Video

m 6 – müsteri çekmeye …
Bu modülde, onlarin saklamak için gelmek için ödeme yapan almak için nasil gösterecegim! Biz ücretsiz trafik almak ve daha sonra (bunu yapmak için seçerseniz) reklam tiklama basina ödeme tasimak için nasil göstermek için, ilk arama motoru optimizasyonu stratejileri kullanir. 3 PDF en / 6 Video.

m 7 – nis plani magaza çalisan …
Artik magaza ve çalisan oldugunu, bu modül onlari anlamak ve kârli onlarin Niche Blueprint magaza çalismasini saglamak için düzenli olarak yapilmasi gereken seyler plani yardimci olacaktir. 2 PDF en / 1 video.

m 8 – dis kaynak kullanimi …
Kendi magaza ve çalisan sonra, gün-gün operasyon dis kaynak için birkaç seçenek vardir. Bu sekilde, otopilot gelir var ve onlar gerçekten sadece oturup yaparken para kazanabilirsiniz. 2 PDF en / 1 video.

m 9 – Sitenizin satan …
Bu modül kendi web sitesi satis hakkinda ayrintili gidecek. Bu oldukça magaza isletme daha hizli nakit için bir seçenektir. 3 PDF en / 1 video

Bir internet pazarlamaci olarak basarili olmak için ögrenmek gerekir Tüm, pakete dahil adim adim. Ve sistemi ile ilgili en iyi yeni baslayanlar için hem de önceden IM için uygun olmasidir. Ben tüm paketi bir gizlice zirve var, ve tüm söyleyebilecegim ne programda entegre edilmistir sadece akillara durgunluk olmasidir.