paket dagitiminda – bir kurye hizmeti rezervasyon

Online alisveris artis ve perakendeciler kurye ile müsterilerine kendi ürünlerinin daha gönderiyoruz üzerindedir. Kurye sirketleri ve sunduklari hizmetler sayisi artis buna bulunmaktadir. Seçenekleri gibi genis ve çesitli karsisinda çok az perakendeciler bir kurye seçti nasil emin olmadigini harikasi, nasil en iyi sekilde hizmete erismek ve ne bir sirket baska bir uzak durmasini yapar.

Sizin öncelikli nerede?
Cevap ilk soru – hizmet perakendeci için müsteri için en iyi veya en iyi olmalidir? Bir redelivery veya geç teslimat hizmeti sunuyor bir kurye müsterileriniz için mükemmel oldugunu düsünebilirsiniz. Ancak onun teslimat hizmeti daha az esnek, daha maliyet etkin bir hizmet tercih olabilir.

Ikinci seviye hususlar.
Bu ikinci düzey hususlar olarak sigorta dahil olup olmadigini, ambalaj kisitlamalari ve güvenilirlik tüm özelligi, hedefine ulasmak için parsel için gereken süreyi. Bu herhangi bir hizmet özellikle iyi düzeyde sunan Bir kurye is kazanmak olasidir. Bu önemli yönlerini ve katilmak için basarisizlik baska bir tedarikçi geçmek için olasiligi daha yüksektir.

Bu konularda ele nasil çözme ve sorun olarak çevresel konularda çok önemli bir seçim ve tutma faktör olabilir. Açikçasi bir sirket ile basladiktan sonra bir hizmet bu yönünü sadece ortaya çikacak, ama tüm diger yönleri katildi olsa bile, iliskiniz eksi yetenegine sahip. Deger katmak sonraki husustur. Tüm kurye sirketleri müsteri hizmetleri iyi seviyeleri ile kabaca ayni maliyet, hizmet benzer bir düzeyde, sagliyorsaniz nasil bir perakendeci aralarinda seçim mi? Pahali atilir sonra, kötü hizmet ve hala bir dizi seçenek ile karsi karsiya olabilir olan güvenilmez kurye sirketleri verenler.

Üçüncü parti sirketler.
Üçüncü parti rezervasyon sirketlerin ulusal ve uluslararasi kurye ile sözlesme müzakere ve kendilerini sunan kurye daha düsük bir oranda genellikle, hizmet satmak. Üçüncü taraf saticilar müsteri hizmetleri, kayip ile anlasma tüm yönleriyle bakmak ve sigorta iddialari ele. Bu kurye için iyi bir is mantikli ve perakendeci daha düsük bir fiyata mükemmel kurye hizmetleri erisebilirsiniz. Perakendeci için bir ikilem çözme – – belirli bir teslimat için en uygun maliyetli hizmeti seçerek en uygun üçüncü taraf sirketlerin çesitli kuryeler arasinda bir dizi hizmet sunuyor. Kurye bir en iyi Ingiltere’ye 10Kg hizmet Ingiltere, ama Kurye B ABD’ye en iyi uluslararasi hizmet sunabilir. Bir üçüncü taraf sirket bu seçenek sunuyor ve piyasadaki en iyi anlasma yararlanmak için firsat saglayacaktir. Üçüncü taraf saglayicilar arasinda fiyat rekabeti de perakendeciler için fiyati asagi sürücü, yüksek hacimli kullanicilar da belirli hizmetleri indirim kabul edebilirsiniz.

Hizmete erisme.
Tüm saygin kurye sirketleri ve üçüncü taraf saglayicilar online sistemler rezervasyon var. Bir rezervasyon yerlestirirken müsteri bilgileri, toplama ve dagitim adresleri, paket agirligi, boyutlari, içerigi ve degeri tüm standart gereksinimleri vardir. Saglayicilar arasinda ancak farklilasma rezervasyon araci sofistike, kolayligi kullanim ve güvenilirlik düzeyinde en açik biçimde görülebilir. Yogun perakendeci için bu belirli bir sirketin seçimi ve sadik kalan önemli bir faktör olabilir. Orada tanidik bir görünüm ve çogu üçüncü parti kurye rezervasyon sistemlerine hissediyorum. Onlar her zamanki detayli bir kesme ve yapistirma e-ticaret platformu ya da ayrintilarini çevrimdisi tahsil edilmesi halinde yeniden dizilmis ya, giris olmasi gerekir. Güvenilmez ve dengesiz siteler genellikle sitenin arkasinda hizmet düzeyini çok kaçinilmalidir gösterir.

çitayi yükselterek.
Bir rekabet alaninda avantaj elde üçüncü taraf saglayicilar için bir mücadeledir. Fiyat Rekabet sinirlari vardir ve pazar onlar is disari gitti ölçüde fiyat rekabet kendilerini ve müsterileri basarisiz oldu sirketlerle doludur. Üçüncü taraf sirketlerin dagitim sonunda isletme hizmetleri üzerinde belirgin bir etkisi var, bu kurye sirketin elinde. Bu üçüncü bir sirkete is çekme ve tutma, digerlerinden kendini ayirt edebilirsiniz baslica alanlar olarak rezervasyon islemi ve müsteri hizmetleri birakir.

otomatik indirme
Tüm bir dügmeye tiklamasiyla ve ikinci bir kismini, birden fazla siparis için bunu yapmanin imkani ile, adres bilgileri (toplama ve dagitim) paket agirligi ve boyutlari, içerigi ve degeri tüm indirir bir rezervasyon sistemi,, rezervasyon araci islevi önemli bir gelismedir. Bu detay, kesme yapistirma veya yazarak kaydettiginiz zaman önemli olabilir. Ebay, Kanal Danismani, ZenCart, OsCommerce ve basit bir CSV dosyasi, bu nedenle tüm kurye hizmetleri gerçek bir bonus bir hesap çerçevesinde yönetilmektedir – araci ayni anda birden çok platform ile baglantili olmasi. Bir kez siparis perakendeci fiyat varsayilan olarak dayali kurye hizmetleri bir dizi sunulmaktadir indirilen degil, ayni zamanda büyük beden paketleri için garantili teslim veya hizmet dahil edilmis, gerçek parsel ayrintilari dayali tüm bir perakendeci ikilemi çözer. Bu gerçek en iyi hizmeti yerine sadece en iyi hizmeti bir kurye saglayabilir daha, sunulan saglar. Kurye rezervasyon için bu kiraz toplama yaklasimla ulasilabilir tasarruf göz ardi edilmemelidir. Birden fazla siparis konuyor ise tek paket rezervasyon, ama toplu ödeme önemli bir zaman tasarrufu özelligidir. Farkli hizmetleri ile, farkli tedarikçiler arasinda kurye hizmetleri kitap ve oldukça bu geleneksel yöntemlerle altinda alacagini saatten dakika içinde tüm ödemek için mümkündür dikkate tüm özellikleri almak. Perakendeciler gerek anlamak ve üçüncü taraf operatörleri bu apart rakiplerinden durmak saglamak için çalisiyoruz. Parsel Takip – genellikle bir alana bir seri numarasi girmek ve en son konum bilgilerini görerek nasil birden fazla tiklama hiçbir sey, bir ekranda, teslimat için disari parsel tümünü görmek için bir yetenegine sahip hakkinda asgari standart oldugunu bir dügmeye. Her biri için özel ayrintilari görmek için ek bir seçenek ile parsel tüm baslik durumu ile sunulmaktadir baska bir zaman tasarrufu islevidir.

özet
E-ticaret perakendeciler teslimat dikkat çekmek için bir kurye sirketi seçmeniz gerekir. Maliyet önemli bir faktör olacak ama düsünceler ekleyerek diger deger bir dizi vardir. Yenilikçi ve zaman tasarrufu rezervasyon yazilimi ve gelismis izleme araçlari ile birlikte hizmet mükemmel bir dizi sunabilirsiniz üçüncü taraf sirketlerin – hiçbir ek ücret veya taahhüt de bulma deger. Gerçekten üstün hizmet vermek için çalisiyoruz orada sirket bulunmaktadir. Az bir sey kabul etmeyin

Bar ziyaret Kargo Müdürü yükseltiyor üçüncü bir kurye sirketi hakkinda daha fazla bilgi için