sizin pr faaliyetlerinde yazilimi online kaçinarak hatalar satmak

Online yazilim satis söz konusu oldugunda, halkla iliskiler genel pazarlama stratejisinin bir parçasi olmalidir. Nasil yazilim sirketleri için PR dagitim daha etkili yapabilirsiniz? PayPro Küresel bir çok deneyimli e-ticaret sirketi, ve deneyimlerimizi online pazarlama kampanyalari baslatilmasi ve saticilari ile iletisim araciligiyla, biz isletmeler yazilim online satis için yardimci olabilir birçok faktör kesfettiler.

Çogumuz optimize ve haber teller ile gönderilen PR yeterli oldugunu eminiz. Yazilim sirketleri genellikle çesitli etkinlikler haber dagitmak için haber teller güveniyor. Haberler telleri bir sirket ayni anda yerlerde olaylarin yüzlerce kapsayacak sekilde saglar. Daha sonra basin açiklamasi bir hedef kitleye, web sitesinin ögrenmek onu ziyaret ve sunulan seçenekleri degerlendirmek için firsat veren, arama motoru sonuçlarinda gösterebilir.

Genel haber kaynaklari ile birlikte, yazilim çözümleri ile ilgilenecek belirli bir kitleyi hedeflemek için nis yazilim basin açiklamasi distribütörler kullanin.

Sanayi ile ilgili konulari kapsar Arastirma dergi. Birçok editörler farkli yayinlar için bir takvim vardir. Sen çok ilerisinde onlari PR göndermek gerekebilir, bunlar yazilim degerlendirmek ve kaliteli bir makale yazmak için yeterli süreniz olur.

Gazeteciler yazilim yorumlayan için kolaylastirin. Bu yayincilar yazilim ürünü ve özellikleri, hem de nasil kullanilacagini örnekleri ve yararlari vurgulamak tam bir resim elde yardimci olan bir gözden geçirenin kilavuz olusturmak isteyebilirsiniz. Kalite yayin web sitesi trafigini ve böylece potansiyel satis önemli bir artisa yol açabilir.

Web sitenizde bir basin odasi düzenleyin. Online dagittik tüm yayin ve basin bültenleri ile bir basin odasi olusturun. Bu basin içeriginden ariyor potansiyel bir müsteri kolayca sitenizde bulmak için serbest birakir saglar.

Sik güncellenen sayfalari arama motoru tarayicilarinin çekmek ve daha fazla trafik çekmek için egilimindedir – bu daha yüksek indirme ve yazilim ürünlerinin alis kuru ile sonuçlanacaktir.

Güncel medya oda tutmak ile ilgili bir diger önemli sey, müsterilerin medya odasi sayfalari taze içerige sahip bekliyoruz. Bu, potansiyel müsterilerden güvenilirlik elde etmek için yardimci olacaktir.

Müsterilerinizin haberleri ile güncel tutmak. Sirket gelistirir ve yazilim çevrimiçi satarsa, bu yeni çikan sürümleri ve basarili ortakliklar müsterilerinize haberdar etmek önemlidir. Müsterileriniz istikrarli büyüme göstermektedir.

Klasik PR medya ama her zaman müsterilerine hitap statik bir pazarlama aracidir. Modern PR dogrudan müsterilere ulasmak için gerçekten çok etkili bir araç haline gelmistir. Fotograf ve video esliginde optimize edilmis basin açiklamasi olusturmak ve potansiyel müsterileri bir göz ve yazilim kontrol ve siparis vermek için web sitesi veya açilis sayfasina gidiyor sona erecek büyük bir sans var.

Web herhangi bir yazilim sirketi için potansiyel müsteriler için büyük bir kaynaktir. Yaygin hatalardan kaçinmak ve düzenli olarak güzel görünümlü optimize basin bültenleri dagitarak sirketin marka bilinirligi ve sirketin ürünlerin daha fazla satin için olumlu sonuçlar getirecektir.