talep alisveris her basarili online baski arkasinda gizli

Yani online pod magaza olusturmak için karar verdik. Simdi iki önünde durmak seçimler-
Bu sadece eglence için yapmak – tasarimlarinizi satmak için güçlü olmak hakkinda çok fazla düsünmeden.
Kendinizi 7/24 için çalisacak bir online is kurmak.

Seni en ikinci kategoriye ait olduguna inaniyoruz.
Istege bagli hizmetler üzerinde baski finansal riskler ve bas agrisi ile bir is gelistirmek için harika bir firsat sunuyoruz. Ve daha iyi – kisa bir süre içinde, pasif bir gelir kaynagi olabilir. Ama yine de, bu sektörde para yapmaktan yetenekli dükkan sahipleri tutuyor önemli bir sey var. Neden birçok yaratici ve motive dükkan sahipleri hala basarisiz mi?

Her is (çevrimiçi ve çevrimdisi), uzun vadeli bir vizyon son derece önemlidir. En önemli sey müsteri, onu bulmak ve yeni birine satis yerine, mevcut bir müsteriye satmak daha kolay oldugunu bilinen bir gerçektir. Bu e-posta örnegin müsterilerinizin (ve potansiyel müsterilerin) toplamak için bir yol bulmak zorundayiz. Aksi takdirde, tasarimlari satin müsteri artik POD gelen postalari almak ve talep hizmet yazdirma bir müsteri oldugunu.
Bu ayni zamanda tüm gerçekten basarili dükkan sahipleri kendi web sitesi ve etki alani adi var nedeni de budur. Bu onlari yerine meyvelerini sadece POD olmak için çok çalismanin kendi itibarini olusturmaniza olanak verir. Aksi takdirde, pod tüm baglantilar oluyor, çünkü ciddi bir online is kurmak için tek yoldur, kendi etki alani adi olmasi diger insanlarin (ve http://www.pod.com/yourstorename için) size baglanti saglar ve sabit çalisma meyvelerini. Ayrica istatistiklerini tutmak ve her zaman servis gelistirmek ögrenebilirsiniz cabasi.
Eger müsteriler kim oldugunu biliyorum, bu da daha fazla ürün ve hizmetleri, POD ürünleri ile ilgili olmayan seyler sunmak ve bunlari satmak için çok daha kolaydir. Sadece bazi fikirler vermek için – google adsense reklamlari koyabilirsiniz, siz sitenize ortaklik teklifi birlestirebilirsiniz, hatta reklam alani satabilirsiniz. Bu magaza gelistirmek için sadece birkaç yolu vardir, ancak bastan büyük düsünmek sadece bu olabilir.

Bu dogrudur – bu bakla sunan, ama burada kolay bir sekilde alarak çogu durumda bir basarisizliga yol açacaktir oldugunuz sablonu almak çok daha kolaydir. Bu Zazzle bu gün çok büyük olmasinin sebeplerinden biridir – var olan bir web sitesine bir Zazzle magaza baglamak için (imkansiz demek degildir) çok zordur. Ancak, site ve onlarin hizmet arasinda birlestirmek için hizli ve sorunsuz sekilde sunan birkaç POD hizmetleri vardir. Bugün esas olarak Spreadshirt çalismak, ama iyi bir çözüm sunabilir yeterli sirket bulunmaktadir.

Iyi haber POD hala ugrasmak istemiyorum seylerle ugrasmak olmasidir –
Müsteri hizmetleri
nakliye
Süreci ödeme
Yer alan ürünleri üreten

Bu baslangicinda biraz kafa karistirici geliyor biliyorum, ama yeni baslayanlar için ben bu tasarimlarin konu seçimi ve rekabet gücünü kontrol gibi daha da önemli talep üzerine baski diger önemli faktörler daha olduguna inaniyorum. Kavramsal yaklasim fark yaratiyor.

Siteleri olusturmak için nasil bilmiyorsaniz merak etmeyin, ben de bilmiyorum, biliyorum insanlar için dis kaynak – ve o zaman, hayal kirikligi ve para tasarrufu saglar. Neden para? Yerine teknik seyler yapmanin Çünkü ben baskasi 4 $ saat basina için bunu yapmak ve benim is ve kar büyütmek için zaman kullanabilirsiniz saglayabilirsiniz.

Ben projelerinden biri, bir poker t-shirt sirket ortaya çikarmak için karar verdik – Bu okuyor bir kisi benim gibi yararlanacak bile, buna deger. Küçük nüanslari dikkat çalisin – etki alani adi pod alan adi, sitenin yapisini, müsteri ve genel is modeli hakkinda bilgi toplama yollari degistirildiginde.