ticari hesaplar ve alisveris sistemleri

Tebrikler! Eger ürünü satin almak için bir müsteri bir darbe olusturulan, ancak küçük bir nokta vardir – kredi karti bilgileri islemek için bir yol olmadan, sizin satis gitti.

Müsteri kredi karti bilgileri yakalamak ve kullanmak için en iyi yollarindan biri elektronik alisveris sistemi için bagli bir tüccar hesabi (Visa, MasterCard, American Express) ile. Böyle bir tüccar hesabi almak ama artik zor olmasi için kullanilir. (Iyi, vermek ama satmak degil) bir tüccar hesabi vermek, ama dikkat hazir var disari Her sirket gibi görünüyor.

Siz de, kredi karti kaydirarak ekipman kiralama çalisan insanlardan firsatlar her türlü içine çalisacaktir. Eger yüz yüze is bir ton yapmak sürece, gerçek kredi karti ve kredi karti kaydirarak makinesi bir kapi tamponu olarak daha iyi hizmet edecektir görmek asla. Ben güvenli bir sekilde neredeyse tüm satis internet veya telefon üzerinden yapilabilir oldugunu söyleyebiliriz. Her seferinde bir süre içinde, ben tek faks siparis almak olacak, ama uzak ve genis bir fiziksel kaydirarak makinesi için hiçbir faydasi yok. Benim konusma nisan sirasinda odanin arka ürünlerini satmak bile, ben sadece daha sonra kullanilmak için elle bir formu doldurun ve mümkün oldugunda, ben elektronik sonra çevrimiçi kullanilmak üzere benim tasinabilir bilgisayar ve yakalama müsteri bilgilerini getirmek. Ve bu gün ben yerinde tüm müsteri, hesap ve siparis bilgileri girin ve aninda tüm islem online göndermek, böylece kablosuz aglari kullanmak zorunda daha fazla ve daha çok yerde buluyorum görünüyor. Müsteri baska bir yerden alisveris sepeti sisteme giris sanki bu.

Bir tüccar hesabi için alisveris yaparken, bu kadar ön ücretleri, aylik ücretler, kredi karti yüzdeleri ve islem basina maliyetleri firma numaralarini almak önemlidir, bu nedenle bu tür elde olmadigi gibi “, islem” bir için tüccar tanim almak için emin olun yetki sadece bir unsuru veya bir dönüs islem yapar mi. Bu ücretlerin tüm ekleyebilirsiniz, ancak emir içeri akan baslattiginizda hala sadece pennies gibi gözükecek

Kulak tavsiye baska bir parça – Bir alisveris sistemi seçin önce, ücretsiz olsa bile, bir tüccar hesabi için kaydolarak birkaç kurus kazanmak için çalisin dügünle. Alisveris sistemi çok daha önemlidir. Dikkate herhangi bir tüccar hesabi alisveris sistemi ile çalisir emin olun.

Bilgi Son bir bit kredi kartlarini almak için American Express ile dogrudan kayit olmasidir. Sen http://www.americanexpress.com/homepage/mechant.shtml Bu online olarak yapabilirsiniz.

Alisveris sistemleri ve ticari hesaplari hakkinda daha fazla bilgi için, Alisveris sepetlerini ile e-ticaret için gidin.