Yeni istirakleri için 3-adim güzelliginde bagli kurulus pazarlama plani

Bagli kurulus pazarlama oyun yeni istirakleri için zor olabilir. Uygun bir bagli kurulus pazarlama plani olmadan, oldukça zor olabilir. Burada tüm yeni istirakleri için ilk satis yapmaya baslamak için kolay yapacak bir 3 asamali plan.

1. bir satilabilir ürünü bulmak

Anahtar bir ürün odakli kalmaktir. Bir ürün digerine atlamali millet sansi yüksektir. Sonuçta, herkes satmak için “en iyi” ürünü bulmak istiyor. Gerçekten etrafinda böyle bir ürün bulunmamaktadir. Nelere ihtiyaciniz dönüstürür ve iyi ödeyen bir üründür.

ClickBank git. Her kategoride en çok satilanlar dikkat edin. Bu büyük adaylardir.

2. bir satis huni kurmak

Satis huniler satis kisilerdir. Onlar satan ürünü tesvik eden bir yorum web sitesi veya blog olabilir. Ayrica takip etmek adina galibiyeti yakalamak için bir isim sikmak sayfa olabilir. Hatta çekiyor umudu satis sayfasi kontrol etmek bir forum imza kadar basit olabilir.

3. Trafik kampanyalari baslatmak

Trafik olmadan, hiç bir satis yapmak mümkün degildir. Trafik ücretli ve ücretsiz her iki yöntem vardir. PPC gibi ücretli yöntemleri, AdBrite ve Adwords gibi reklam aglari kullanarak, hatta banner reklamlari etkili ama pahaliya mal olabilir. Bu tür makale pazarlama, blog, forum pazarlama ve gönderme hatta ücretsiz seri ilanlar olarak kullanabileceginiz ücretsiz yöntem vardir.

Bagli kurulus pazarlama para kazanmak için önemli tek bir plan odakli kalmak ve kitlesel eylem almaktir! Çok sey tesvik çok fazla bagli programlar dahil Baslarken kolay odaklanmak kaybetmek yapabilirsiniz. Bu 3 adim bagli kurulus pazarlama plani ile, size ilk satis ve gelecek için çok daha fazla diger satis yapmak için artik mümkün!