isinizi büyütmek için online ödeme bir maliyet-etkin bir sekilde

Nasil güven ve onlarin alisveris ve marka deneyimleri gelistiren bir sekilde benim müsterilerden kredi karti ödemeleri kabul edebilir, daha fazla is giderek anlayisli tüketiciler, birçok yüz ayni ikilem ulasmak için çevrimiçi olarak? Sonuçta, yükseliste kredi karti sahtekarligi ile, tüketicilere taninmis bir online ödeme saglayicisinin güven verici varligi olmadigi sürece onlarin bilgi vermek konusunda isteksiz olabilir. Isiniz için online kredi karti ödemeleri kabul düsünüyorsaniz, burada bilmeniz gereken bir kaç sey vardir.

1. Is ihtiyaçlarini düsünün. Internet uluslararasi, bu nedenle olmamali? Çok sayida para birimi kabul edebilir bir online ödeme sistemi seçin.

2. Nasil isinizi büyütmek için bekliyoruz? Hatta telefon ya da yüz yüze üzerinden kredi karti ödemeleri kabul olasiligi varsa, bu hizmetleri sunmak için bir online ödeme saglayici seçmek emin olun.

3. Eger online ödeme saglayicisi insanlar tanimak ve güvenir bir marka oldugundan emin olun bu nedenle, bazi son derece kisisel bilgileri teslim müsterilerinize soran olacak.

Eger online ödeme saglayicisi seçtiniz sonra, simdi bir tüccar hesabi açmak gerekir. Bu online ödeme için bir cari hesap gibidir. Ticari hesap yerlestirildikten sonra, daha sonra bir “ödeme ag geçidi” denen gerekir. Bu, aslinda kredi karti ödemeleri kabul etmenize olanak tanir sistemdir. Genellikle, küçük bir ücret ödemeden ek islemlerle, bekliyoruz kaç online ödeme islemleri göre bir baslangiç ??ücreti ödeyecegim.

Orada pek çok saglayicilari vardir, bu yüzden çevresinde alisveris emin olun. RBS WorldPay, örnegin, son zamanlarda en büyük Avrupa’da edinen ve en büyük küresel biri olmayi yedi önde gelen perakende ödeme çözümleri birlesmistir. Onlarin Is Ag Geçidi ürün sadece 28p için ek islemler ile, £ 19.95 AGB için 350 islemler sunmaktadir. Bu ürün ziyaret Is Ag Geçidi hakkinda daha fazla bilgi için.

tüccar hesabi

Tüccar hesaplari isletmelerin kredi ve banka karti online ödeme kabul hangi araçlardir. Bir tüccar hesabi olmadan, unutmayin, kredi karti saglayicilari hesabiniza para transferi yapmak mümkün olmayacaktir, ne de ödeme islemi otomatik mümkün olacak.

ödeme ag geçidi

Bir ödeme ag geçidi aslinda isletmeler için online ödeme izin sistemidir. Yani sira sifreleme güvenlik teklif olarak, ödeme ag geçidi kredi kartlari ve banka kartlari birakin karti veren bankalar, kadar baglantilidir.

Bu süreç

Açikliga kavusturmak için, online ödeme islenecektir nasil burada:

Onlarin ödeme bilgilerinizi göndermeniz nerede 1) satin alirken, müsteri bir siparis formu alinir.

2) müsteri tikladiginda, “Gönder” ödeme bilgileri sifreli olur ve saticinin ödeme ag geçidi gönderilir.

3) Bu bilgiler, daha sonra yeniden enkript ve saticinin ticari hesap gönderilir.

4) veri tekrar yetki için karti veren bankaya iletilir.

5) Bir yetki kodu daha sonra islem tamamlanmis olarak böylece zincir (tüccar hesabi, daha sonra ödeme ag geçidi) birlikte geri gönderilir. Para daha sonra alici tüccar hesabi araciligiyla, saticinin içinde hesap ve gelmesi birakir.