Kendi e-ticaret nasil olusturulacagini

Internetin popülaritesi kalmak ve artik daha rahat civarinda kisi için çevrimiçi satin alma ile oluyor burada. Daha fazla birey eziyet olagan dokuz-bes sirtlarini dönerek ve kendi e-Commerces açilmasi nedeni budur. Genel giderlerin yolunda küçük – hemen hemen herkes mali online bir is çalisabiliyor.

Olurken kendi patronu eglenceli ve kolay geliyor, bu gerçekten bu kadar uzak olamazdi. Sen kendine inanci, motivasyon ve kararlilik büyük bir olmasi gerekir. Bu nitelikleri degilseniz o zaman simdi okuma durdurun sahip …

Burada hala iseniz o zaman kendi online is çalistirmak için gerekenlere sahip olmalidir. Fantastic! Ben top almak için gereken tam olarak ne oldugunu bu yüzden basarili bir e-ticaret çalistirin. Bir çevrimiçi girisimci olmak istiyorsaniz takip etmek için ben alti kilit noktalari ile geldim.

Nis ürün karar verin. Bu Amazon gibi bir süper satici sitesi, bir satis rakamina edebilmek için iyi olurdu, ama yeni baslayanlar için gerçekçi bir hedef degil. Bunun yerine, insanlarin satin alma ilgi olacagini inaniyorum, bir ürün ya da ürün sayisi olusturmak için yeteneklerini girmeleri gerekir. Eger çanak çömlek bir dab el konum Örnegin o korkak görünümlü vazo bir dizi üzerinde çalismak için.

Teslim ederken alim satis tamamlayabilirsiniz anlami – Kendi deneyimlerinden bu tür MP3 dosyalari, e-kitaplar, dijital sanat, size dagitim sistemi otomatik gibi vb indirilebilir ürünler satan bir e-ticaret-kurmak çok daha kolay Eger uyku!

Rakiplerinizi inceleyin. Eger yeni bir pazara vurdu sürece muhtemelen nis içinde rakip en az bir avuç var. Kendi web siteleri, ürünleri, fiyatlari ve müsteri hizmetleri de dahil olmak üzere is her yönüyle, çalisma.

Her yarismaci onlar iyi seyler, ve kötü yapmak seyler olacaktir. Tüm iyi noktalari dikkate alin ve rakiplerinizin zayif kaçinarak bu etrafinda kendi is modeli deneyin.

Bir web sitesi olusturmak. Bu, birçok e-Ticaret için ortak düsen noktasi olarak kullanilir. Hosting pahali ve tasarlanmis bir web sitesine sahip daha çok oldu. Ancak simdi son derece düsük fiyatlar için tüm internet üzerinden iyi tasarlanmis web sablonlari bulabilirsiniz … bazi tamamen ücretsiz! Hosting fiyati son yillarda inanilmaz batirilmis olan ve blogun patlama ile Blogger gibi ücretsiz blog barindirma sitesi üzerinde tüm online is kurmak olabilir.

Sitenin kendisi tasarimi çok önemlidir. Bu gezinmek kolay bir güzel, temiz düzen istiyorum – Bu nedeniyle karisikliga sitenize birakarak ziyaretçi ile müsteri kaybetmemek olacaktir. Renk düzeni belirtmek için de. Eger korkak vazolar (yukaridaki örnekte oldugu gibi) satiyorsaniz o zaman canli, ana renkler etrafinda sitesi temel olmalidir.

Online bir tüccar bulun. Onlar tüm ödeme prosedürü dikkat çekmek ve bir satis yaptiginizda sizi uyaracaktir. Eger indirilebilir ürünler satiyoruz ürün otomatik olarak satin alma üzerine müsterinize e-posta olacak, aksi takdirde posta ile ürünlerinizin hizli teslimat saglamak gerekir.

Bu tüccarlar genellikle ya her satis küçük bir yüzdesi almak ya da her ay sabit bir ücret sarj edin. E-esrarkes bu alanda genellikle en iyi site olarak kabul edilir.

Sitenize müsteri çekebilmek. Isiniz artik tüm kurulum … ama hiçbir müsterilerimiz var. Bunlari nasil sitenizi ziyaret alabilirim? Iyi yolu çok sayida ve daha yaratici size daha iyi pazarlama almak.

Eger özellikle çok görünür, sosyal web yararlanmak için hedeflemelidir. Sitenizi ziyaret hakkinda bilgi ile, ürün tanitimi ve Youtube göndermeden kisa bir video yapmayi deneyin. Isiniz için Facebook ve MySpace hesaplari açin ve mümkün oldugu kadar çok arkadas olarak ikna çalisin. Yakinda 1000 potansiyel müsterilerin parmaklarinizin ucunda kendinizi bulabilirsiniz!

Eger zamaniniz varsa o zaman da bir makale yazar olmayi düsünmelisiniz. Bu benzersiz içerik için kendi web sitesinde bu makaleler yer ya da baskalarinin kendi sitesinde yayinlayacak karar verebilir makale dagitim sitelere onlari sunabilir. Iyi yazilmis ile, provoke makalede, saygi kazanmak ve nis içinde bir “otorite” olarak kabul düsündüm.

Mümkün oldugunca sitenize kadar çok link almak da önemlidir. Bu yardim müsteriler bulmak ama ayni zamanda (Google, Yahoo, vs) sizin listeleri arama motorlarinda yardimci olur kalmiyor. Müsterilerin e-Ticaret rastlamak için daha kolay arama motoru listeleri yüksek öyle.

Çalismaya devam. Seni yakalayacak ve onlari sollamak için her gün çok çalismak var bu yüzden start-up zaman e-ticaret zaten muhtemelen rekabetin gerisinde yildir – bulmak / yeni ürünler web sitenizi gelistirmek, satmak için yapmak, sitenize yeni baglantilar olsun bu top almak için ne gerekiyorsa.

Olusturma ve e-Ticaret çalisan bir sürü is ama senin büyük olabilir.