online magaza ürün kisisellestirme özellikleri

Kisisellestirilmis mal satmak için yetenegine sahip herhangi bir e-ticaret is için bir yarari oldugunu. E-ticaret siteleri binlerce ürün özellestirme bir tür ile müsterilerine sunan ve davayi takip etmek için hala zaman vardir vardir. Orada çok fazla perakende rekabet online ve off hem de ve ne olursa olsun isinizi öne çikmasi için yapabileceginiz denemeye deger. Kisisellestirilmis mal ve baska bir is oldugunu kisisellestirme seçenekleri sunarak digerlerinden is ayiriyor.

Ürün özellestirme isiniz için büyük nedeni vardir. Müsteriler siradan ürünlerin yorgun ve kendileri veya baskalari için satin almak için essiz ve kisisel bir sey için uyanik olan hale gelmektedir. Onlar da kendi zevkine göre bir ürün özellestirme yetenegi olan hoslaniyor. Kisisellestirilmis mal satan degil sadece müsteriler için, o da böylece rekabetin önüne geçti, yenilikçi biri olarak is kurar deger katiyor. Kolayca uygulanabilir küçük bir özelliktir, ancak ödeme büyüktür.

Kisisellestirilmis ürünler degisik sekillerde gelebilirler ve t-shirt veya islemeli sapka baskili oyulmus kalem, satis sopa zorunda degilsiniz. Bu ürünler sunmak yaparsaniz, bu tür kiz ögrenci dernekleri veya pazara tarikatlarina olarak insanlarin büyük gruplar hedef iyi bir fikirdir. Bu türde ögeleri satmak için bir baska iyi yolu, bebek dus ve dügün gibi özel günler için özel hatlari baslamaktir. E-ticaret sitesi için ürün özellestirme eklemek için baska yollar söz konusudur. Örnegin, müsterilerinizin kendi renk kombinasyonu olusturmak saglayan renkleri karistirmak ve maç seçenegi verebilir. Ayrica onlar deposundan ve ambalaj hangi tür kullanmak dahil etmek istediginiz ürünleri onlara seçerek kendi özel kiti veya hediye sepeti insa etmek ya da tasarlama firsati verebilir. Sadece üzerinde düsünme kap koymak ve yaratici fikir akisi saglar, ürün özellestirme sunmak için baska yollar vardir.

Eger müsteriler bunlari sunuyoruz ürün özellestirme özelligi hakkinda bilgi vermek e-ticaret sitesi dahil gereken bazi seyler var. Iste sadece birkaçi:

– Ürün sayfasinda kisisel mallarin bir veya daha fazla önizleme resimleri ekleyin. Müsteriler onlari birkaç örnek göstermek için önemlidir bu yüzden onu alana kadar bitmis ürün gibi görünüyor hiçbir fikrim yok.
– Müsteri ürünü kisisellestirilebilir biliyor emin olun. Bu baslik, açiklama ve ürün önizleme yazin.
– Ürün sayfasina ekleyerek metin veya fotograf yükleme ya için ayrintili talimatlar ekleyin. Eger müsteri bu özelligini kullanarak hiçbir zorluk vardir saglamak zorunda.
– Müsteri kontrol önce gözden geçirmek ve gerekirse herhangi bir degisiklik yapabiliyor böylece alisveris sepeti tüm kisisel mal derinlemesine bilgi görüntüleyin.
– Müsteri kendi ürün memnun iseniz tam olarak ne bekledigimi biliyor için her iki ürün sayfasinda hem de çikis bir iade politikasi eklemek için emin olun. O baskasina satilamaz çünkü, döndü, bir kisiye özel ürün artik kullanisli degildir. Bu nedenle sahip oldugunuz iade politikasi ne tür olursa olsun, açikça müsterilerinize ifade edilmelidir önemlidir.

Kisisellestirilmis mal satmaya baslayan edebilmek için, öncelikle asagidaki yetenekleri ile bir e-ticaret çözüm aramak gerekir:

– Müsterilerin web tarayicisindan kisisellestirilmis bir mesaj yazmak için etkinlestirin
– Müsterilerin web tarayicisi fotograf veya diger dosyalari yüklemek için izin ver
– Yüklenen dosyalar magaza yönetici görünür olan
– Toplam sayisinin yüklenmesine izin dosyalari ayarlayin
– Yüklenmesine izin olan farkli dosya türlerini ayarlama
– Ürün özellestirme için ekstra ücret var olup olmadigini belirleyin ve ne kadar

Kisisellestirilmis bir madde satmak için yetenegine sahip bir e-ticaret is için büyük bir süphesiz açikça. En önemlisi, müsterilerin kisisellestirilmis bir siparis vermek için ve siparis isleme islemek için kolay hale getirmek için hem dogru araçlari olmasi gerekir. Nelere ihtiyaciniz ürün özellestirme yetenegine sahip bir e-ticaret çözümüdür.