online ödeme anketleri artilari ve eksileri

Online ödeme anketleri belirli konular üzerinde halki tarafindan düzenlenen izleme bulmak için yararlidir. Online anket sirketleri ya da ne ürün arama veya pazar arastirma sirketleri çünkü ürün üreticileri kazanmak büyük paralar tüketici davranisi verileri harmanlamak ilgilendi. Millet devam eden gelir firsati katilmak için adim gibi nedeni budur. Online ödeme anketleri alma artilari ve eksileri nelerdir?

Çevrimiçi ödeme anketleri Artilari

1. katilim kolayligi

Ücretsiz internet ödenen anketleri kullanmanin en büyük avantaji her anket doldurarak kolayligidir. Anket girenlerin ya da panelist kendi giris ya da belirli ürün ve hizmetleri hakkinda yorum vermek için masalarindan birakmayin gerekir.

2. ürün gelistirme etkileyen

online anketler bir sürü el ölçme yaparak daha dogru kalabalik hedef kolaylastirir. Pazar arastirma sirketleri anketlere katilarak onlar arzu belli bir profile uyan emin olabilirsiniz. Onlar MP3 çalarlarda bir anket yapiyoruz Örnegin, ögrenciler hedef için mükemmel bir gruptur. Bir anket alici olarak, üreticilerin, ürünlerini olusturmak sekilde etkilemeye olsun

3. ikinci bir gelir

Her bir anket genellikle 5 $ ‘dan fazla getirebilir. Muhtemelen çogu durumda en fazla 15 dakika sürer. Bazi uzun arastirmalar için daha fazla ödeme. Zaman zaman, orada olabilir cömert ödül katilimcilar için çekiyor.

4. eglenceli ve rahatlatici

Bir online ödeme anket alarak rahatlatici ve eglenceli olabilir. Odak gruplari ve giderek gizli müsteri veya film arastirmalar yapmanin yeni bir cins.

online ödeme anketleri eksilerini

1. kalabalik pazar

Bu büyük bir sorun var. Anket girenlerin arayan online anket sirketleri ve web siteleri artan numaralari ile, oldukça zor olabilir. Panelist veya anket girenlerin için iyi olanlari ayirt etmek ve bu gibi, online ödeme anketleri sunan bazi iyi sirketler kaçinilmasi, daha da kötüsü gözden kaçan ve vardir zordur.

2. süper uzun düsük bir deger anketler

Bazi online ödeme anketleri süper uzun ve uzun soluklu. Ödemeler fantastik degildir ve tamamen zaman kaybi vardir. Üzücü Aslinda onlar üzerinden yarim ve genellikle anketler eksik birakmak kadar birçok anket tutanlar farkinda degildir olmasidir. Onlari tamamlamak bile, ödeme oldukça küçük olabilir.

3. dolandirici siteleri

Anket girenlerin çevrimiçi ödenen anketleri sirketleri gibi davrandigindan toplu spam hakkinda sikayet var. Bundan sonra asagidaki anket girenlerin tamamen ilgisiz web sitelerine baglantilar ile spam e-postalar bir dizi almaya baslamak olmasidir.

Eger gerçekten sadece benim online ödenen anketleri blogdan digerleri gibi ekstra para kazanmak nasil daha fazla bilgi edinin. Bu makale serbestçe yeniden basildi olabilir veya ezine, bülten, blog veya web sitesi bütünüyle dagitilabilir. Yazarin adi, biyolojik ve web sitesi baglantilari saglam kalmalidir ve her üreme ile birlikte.