online ödeme kabul hizli kilavuzu

Orada kabul ödemeler birçok yolu, çevrimiçi bazi kolay, biraz daha pahali, ve online ödeme almak ve bunlari kendiniz izleme olmadan bagli ödemek için yollar sunuyoruz hangi bazi.

Online ödeme kabul bir mayin tarlasi ve online ödeme islemcileri büyür miktari olarak, seçim için hangi online ödeme islemcisi olarak daha zor hale gelir olabilir. Burada üst online ödeme islemcileri 3 artilarini ve eksilerini tartmak.

Kabul online ödeme en büyük ve en çok kabul gören yollarindan biri Paypal kullanmaktir. Ebay kullandi herkes onlar bir hesap için kayit olsa bile zaten genelinde Paypal gelmis muhtemeldir. Paypal online tüccar dogrudan müsterilerin Paypal fonlarindan veya kredi kartindan ya müsterilerden aninda ödeme kabul etmenize olanak tanir. Bu, yüksek profilli ile birlikte, ve Ebay tarafindan kullanilmasi, yeni pazarlamaci online yararli bir ödeme islemci yapar.

Paypal da dügmeleri ve ürün satmak için satis baglantilari olusturmak için kolay bir yol sunar ve teslim is otomatik olarak yapilir böylece dijital ya da indirilebilir ürünleri durumunda download sayfasina dogrudan bir müsteri göndermek için ayarlanabilir. Akilda tutulmasi gereken sey, onlar araciligiyla ödenen her satis yüzdesi almak gibi, Paypal ile ilgili ücretleri oldugunu. Ücretleri yakinda ekleyebilir ve karinizi bir delik vurus yapabilir.

Online pazarlamacilar ile baska bir favori ödeme islemci ayni zamanda sizin adiniza kredi kartlarini kabul ClickBank.com oldugunu.

Clickbank da komisyon için satmak için ürün ararken çok bagli olan ortaklik programi dahili nedeniyle bazi saticilar tarafindan Paypal tercih edilir.

Clickbank kolay bir ortaklik programi kurmak için yapar ve dogrudan sizin için bagli öder ve ayni zamanda Paypal ile ayni anda indirme sunabilir. Zaten Clickbank pazarda ürünleri bulmak için arama komut verme bagli ve insanlarin büyük bir ordusu var gibi tüm online satis ihtiyaçlarina cevap gibi görünüyor, ama ne yazik ki Clickbank zor birden fazla ürün satmak için yaptik, bu yüzden baska bir hesaba size potansiyel müsterilerine göndermek için istirakleri için bir sayfa bir sey, ya da tüm ürün satmak istediginiz her zamana ihtiyacim var.

Clickbanks lehine baska bir sey son zamanlarda Paypal ödeme izin baslamis olmasi, müsterileriniz ve bagli müsteriler için ödeme seçenekleri daha çesitli hale getirir böylece.

Clickbanks bir dezavantaji, kitap vb gibi fiziksel ürünler satmak istiyorsaniz sadece o zaman baska bir yere bakmak gerekir bu yüzden, kendi sistemi üzerinden dijital ürün satmak olabilir.

Baska bir seçenek, kullanicinin kredi kartlari her türlü kabul etmek olanagi sunar 2 Ödeme (AKA 2CO) gibi bir online kredi karti islemci kullanimi ve web sitelerinde kullanmak için pek çok alisveris sepeti komut “takili” yapabiliyor. Hiçbir ortaklik programi kendisi sunmasina ragmen, 2Checkout bu açidan sinirlidir Paypal ve Clickbank farkli olarak, çok düzeyli bir ortaklik komut dosyalarini kullanarak durmuyor. Nerede 2Checkout çok olumlu karsilastirmak degildir her bir islem için ücret ücretleri, ancak sadece ücret çogu kredi karti islemci ve bir aylik veya yillik üyelik ücreti farkli bir hesap almak için ücret disi bir ödeme yapmak.

Bunlar sadece online ödeme kabul etmek isteyen çevrimiçi pazarlamaci için mevcut seçenekler bazilari, tüm artilari ve eksileri var, ama sizin ne yapmak istediginizi bakmak ve ürün satmaya baslayan bu hizmetlerin bir ya da iki seçmeniz gerekir çevrimiçi. En iyi is modeli uygun bir, ve bütçe kullanimi, her zaman daha sonra ödeme kabul için baska yollar bakabilirsiniz, ancak bu baslayabilirsiniz.