adaçayi integeration ile e-ticaret yönetim maliyetlerini azaltmak

Online satis hizli isletmelerin her türlü için mutlak bir zorunluluktur haline geliyor. Orada sirket ve düsük yönetim maliyetleri farkindalik olusturma gibi birçok faydalari vardir, ama zaten muhtemelen bu farkindayiz. Yani bir e-ticaret sitesi iyi bir fikir olan, ancak daha fazla etkileri dikkate almak gerekir.

Ne kadar kolay bunu koruyabilirsiniz? Ne ödeme seçenekleri mevcut olacak? Eger indirim sunacak? Bu arama motorlari için optimize edilmis?

Özellikle bir soru “Ne kadar da kolay bunu koruyabilirsiniz?”, Siyriliyor

Yönetim çok sik gözden kaçan ve pek çok insan bir kötü organize e-ticaret çözümü etkileri fark yoktur. Verimlilik maliyetleri azaltmak ve personelin moral gelistirmek için, önemlidir, hiç kimse gereksiz tekrarlanan isi seviyor ve Sage entegrasyonu devreye giriyor budur

Adaçayi entegrasyon kullanarak yeniden önemli ürün bilgileri, stok seviyesi bilgi veya fiyatlandirma bilgilerine gerek yoktur, ve bu tüm gerçek zamanli olarak yapilir. Web sitenizin emir otomatik olarak Sage alinabilir. E-ticaret yönetim çogu Sage ile yönetilebilir ve süreç gerekirse kadar otomatik olabilir. Personel için çok ürün veya görünüm siparis eklemek için yeni bir e-ticaret yönetim paneli kullanmayi ögrenmek gerek yoktur, onlar daha asina bir sey Sage, ile her seyi yapabilirsiniz.

Sage Line 100, Sage MMS ve Sage 200 tüm web-shop ile entegre edilebilir. Opera gibi baska hesaplari paket kullaniyorsaniz ya da bu da için yiyecek ve içecek olabilir.