Babam ag is sizin için dogru olan almak için nasil baban kadar yenebilir.

Bir e-posta adresiniz varsa, o zaman süphesiz son ve en büyük “pazarlama agi programi”, veya MLM touting sayisiz mesaj aldiniz. Belki bunlardan biri denemeye karar verdi. Ama, hepsi büyük iddiada ve zenginlik yolunu olmaya söz veriyorum. Yani, bir karar, bir olanlar sadece yutturmaca olan iyi ve nasil yapabilirim. Iste benim kriterleri bazi akillica seçimi içindir.

** Is kurulmalidir

Tamam, seni slogani ile is touting insanlardan e-postalar aldik biliyorum, “zemin katta olsun.” Bunu yapmak isteyebilirsiniz zamanlar vardir. Ama degil, ag is.

neden?

Ag is ilk olmak tek bir neden yoktur. Ve, size “ise” ikramiye ödeme yapilmaktadir eger var ve tüm “yoldan zengin hizli” yutturmaca inaniyorum insanlarin yararlanmak istiyorum.

Gerçek ag, para uzun mesafe yapilir. Eger is ilk yil ya da yirminci yilinda alirsaniz önemli degildir. Mary Kay ®, Avon ®, Watkins ®, ve Amway ® gibi isletmeler bak. Uzun zaman var olmustur. Onlarin “zemin kat” yil önce vardi. Ama, iyi ürünler ve istikrar ile sirketlerle – hala elde edilecek para bir çok sey var.

** Gerçek bir ürün olmalidir

Gerçek, somut bir ürün olmadikça Evet, bazi mesajlari size ne olursa olsun, aslinda hiçbir MLM tipi is ortalama kisi için gerçekten basarilidir.

Durdurun. Bir önceki cümle okudu.

Ürünün MLM yol, yemek tarifi swaplari, ya da e-posta listeleri bir programda, eger varsa, para çok yapmaz. Bunlar çogunlukla sadece üyeler ürünü satin programlardir. Bu üyelik bir geregi var. Ve, genellikle ürün kaliteli degildir. Ancak, yasal olarak, bir ürün olmalidir. Degilse, bir piramit semasi çok daha fazla degil.

Ürününüz kamuya deger tasimaktadir biri olmali ve – üyeleri sadece. Çogu durumda, bu gerçek bir somut bir ürün veya hizmet anlamina gelir. Yani, program bir gerçek bir ürün olup olmadigi karar verirken, bu soruyu sormak: “Ben bir üyesi olmasa ben bu ürünü satin düsünür müsünüz?”

Ürünlerin ** çesitliligi

Katilabileceginiz birçok ag isletmeler insanlarin satin almak için gerçek ürün var. Bazi yillardir kurulmus, bazilari sadece basliyor. Güzellik yardimcilari digerleri, ve indirimli ürünleri hala daha, bazi vitamin konusunda uzmanim. Çogu bir satir, ya da ürün tipi konusunda uzmanim. Bazi onlarca var, ya da muhtemelen sizin için ürün yüzlerce veya binlerce seçim.

Programinizin tasir fazla ürün, daha fazla satis olacaktir. Ve, ürün çesitliligi satis artacaktir. Eger 25 hane ürün satiyorsaniz program sadece vitamin satan varsa, satis sinirli bir miktarda var. Bu ayda, hane basina sadece bir veya iki ürün satabilir.

Ben vitaminler toplama degilim. Baska seylerin yani sira, bunlari satmak. Ancak, vitaminler için herhangi bir diger ürün yerine. Programlari tek ürün Internet mi? Sadece ayda hane basina bir satis var. Ben ilk ve tek ürün altin oldu ag firsatlari gördüm. Her ay ne kadar altin satin alabilirim?

Lütfen ürün listesi asagidaki ögeleri dahil olmadigini ne kadar daha fazla gelir bu ayni 25 hane alacagi:

Çamasir deterjanlari
bulasik yikama sivilari ve tozlar
kagit peçete ve havlu
sampuan ve klimalar
vitaminler
sabun
bakim ürünleri
enerji içecekleri
kilo kaybi ürünleri
uzun mesafe telefon hizmeti
dis macunu ve gargara
kahve & çay
internet erisimi
çok amaçli temizleyici

Nasil bu tür ürünleri çok bu hafta satin alacak?

Bu ögelerin tümünü ve daha fazla satmak ag isletmeler vardir. Bazi kontrol alabilir, ama bunlari bulabilirsiniz. Eger satmak ne sinirlayan bir is ile gelir potansiyeli sinirlamayin.

** Sirketin ürünleri arkasinda anlama geliyor?

Düsündügünüz sirketin ürünleri için herhangi bir garanti var mi? Ürün beklendigi gibi degilse, bir geri ödeme için iade edebilir? Üyesi olmayan müsterilerinizin bir ürün memnun degilseniz, bir geri ödeme için iade edebilir?

Bunlar önemli sorulardir. Sirket hiçbir geri ödeme politikasi, tercihen% 100, yazmis o zaman neden onlarin ürünlerini satin almaliyim? Müsterilerinizin memnun olmayan bir ürün iade edemez, onlar müsterilerinize olmaya devam olmayacaktir.

Tüm ag isletmeler yazili bir iade politikasi var. Iyi olanlar yok. En iyi olanlar% 100 getiri sunacak. Bunu yapmak bir sey yok. Bu bir öge çok hizli bir sekilde kötü gelen iyi ayirir.

** Ürün siparis ve teslimat

Eger programi üyeleri olmazlar insanlara ürün satiyorsaniz, bu nasil ele alinir? Onlar için siparis musunuz? Onlara sevk edilir, ya da size gönderildiginde? Müsteri ödeme mu, ya da müsteri sirket ödeme yapar.

Programinizi üye olmayan satis izin veriyorsa bu, tüm geçerli sorulardir. Bu izin vermez eger, muhtemelen program kaçinmalisiniz.

Biz teknolojik çagidir. Müsterilerinize kendileri tarafindan siparis gerekir, ürün siparis ve ucuz dagitim hizmetleri ile için internet ve 1-800 telefon numaralari ile. Bu “dogrudan yerine getirilmesi” olarak adlandirilir. Müsterileriniz bir katalog (çevrimiçi veya çevrimdisi), emir ve ürünün kendileri için öder, ürün onlari dogrudan sevk ve satisi için kredi almak oldugunu.

Sana bakmak ag plani bu özelligi olmalidir. Bu sizin için daha kolay, ve müsteri için daha kolay. Ayrica müsteri siparis ve onlar için ödenen sonra ürünler için almak ve ödeyecek olup olmadigi konusunda endise ortadan kaldirir.

** Ödeme plani

O zaman bir matris dayali ödeme planlari rastlamak, siz MLM, pazarlama agi, ya da benzer bir sey ile hiç bilginiz varsa. 2 X 8, 3 x 5, veya baska bir tür matris olarak tanimlamaktadir Planlari. Bu sizin organizasyon insanlarin belirli sayida sinirlidir anlamina gelir.

Bir örnek olarak, bir 3 x 5 matriks içinde, organizasyon sadece 3 bacaklar genis olabilir. Birden fazla 3 kisi ise ise, bu insanlar bir sonraki doldurulmamis seviyeye inmek. Eger ise insanlar için ayni. 5. seviye doldurur gibi, ise olan baska hiç kimsenin is bir parçasidir. Yalnizca matris uymasi insanlar tarafindan olusturulan satis para kazanmak.

Matris neredeyse doldugunda Birini ise Yani, muhtemelen besinci düzeyde olacaktir. O kisi 100 kisi acemi eger bir bes düzeyde matris derin alti seviyeleri, çünkü o zaman, bu 100 kisi bir sey kazanmak degil.

Diger planlar bazen 2 katmanli olarak kendilerini bakin. Bu genellikle ilk düzeyde insanlarin sinirsiz sayida olabilir anlamina gelir. Ama, senin organizasyonlari iki düzeyde derin. Ikinci seviyede birisi 100 kisi acemi Yani, onlar örgüt degildir.

Yakindan bu planlar bakarsaniz, ilk düzeyde daha fazla kisi izin olanlar genellikle daha fazla para kazanabilirsiniz olanlar oldugunu fark. Yani, 2 X bir plani genellikle genellikle bir 5 X bir plani daha az para yapan bir 3 X bir plani, daha daha az para kazanirsiniz.

Ideal plani sinirsiz “genisligi.” Izin verecektir genisligi matris ilk sayisidir. 3 X 5 planinda, sizin genisligi 3 kisi ile sinirlidir. Ideal bir plani da sinirsiz olanak saglayacak “derinlik.” 3 X’te 5 plani, sizin derinlik 5 seviye ile sinirlidir. Yani, ideal plani sinirsiz genislik ve derinlige sahip olacaktir. Birçok ödeme planlari buna izin, ancak bazi yapmak degil.

Örnek olarak: benden bes dakika yasayan bir adam var. O benim gibi ayni ag is ile ilgili, ama yaklasik 18 yil daha uzun oldugunu. Onun 25 düzeyde am – belki daha derin. Ama, o hala benim alimlari bir miktar para kazanir.

** Egitim ve Destek

En ag isletmelerin bir gereklilik egitim var saglanacaktir olmasidir. Temel olarak, birinin ise eger – Eger egitim yapmak. Çogu ag isletmelerde bu yalnizca üyeler web sitesinin seklindedir. Sen, kayit para ödemek, bir web sitesine erisim ve bu egitim olarak kabul edilir.

Web sitesi arama motoru gönderme hizmetleri olagan liste, FFA teslim sayfalari, kendi kullaniminiz için banner reklamlar olacak, hiçbir yerde karisimi tavsiye almak sizin için gerçek bir insan, çevrimiçi reklam siteleri için seri ilanlar, vb önerdi ama.

Bir ag is katilmak için karar verirseniz, bazi gerçek ag oldugundan emin olun. Hiç sponsor karsilamak için alirsiniz, hatta sponsor gerçek adi alacak? Eger bir sorununuz varsa kim diyorsunuz? Ya da, hiç kimse arayabilirsiniz? Bu katilmadan önce sormak için tüm sorular.

Bazi ag isletmeler katilmak için istege bagli toplantilar veya konferanslar var. Bu kötü bir sey olarak kabul edilmemelidir. Bu gerçek egitim gerçeklesir bu toplantilarda yer almaktadir. Ayrica ayni seyi yapiyorsun birçok kisi konusmak için firsat var. Bu fikir ve stratejilerini paylasmak için bir firsat var. Sahsen ben sürüs mesafesi içinde her seyi almaya çalisin. Sadece mantikli.

** Özetle

Baska bir sey oldugu gibi, gerçek olamayacak kadar kulaga hos geliyor bir ag isine almak için bir sansi verildigi takdirde – büyük olasilikla gerçek degildir. Ag bir yasam saglamak için uzun vadeli taahhüt gerektirir. Gerçek para gelecek ay olsun artiklar, gelecek yil, bundan bes yil içinde. Eger sonuç bundan alti ay görmeye baslamak için 10-12 saat simdi haftada taahhüt gerekir.

——————————
Bu makalede her hakki saklidir © 2002. Dan Levy. Tüm haklari belirtildigi gibi disinda, saklidir. Bu dagitim hakki elde, ancak bu makalede satilamaz.